MUŽSTVO "A"

30. prosince 2007

ZIMNÍ    PŘÍPRAVA    2008:

Příprava „A mužstva“:

Od 10. ledna probíhají tréninky každý  čtvrtek od: 16:30 hod. v tělocvičně nebo venku, dle počasí a programu trenéra.
      V sobotu od 14:00 hod. v tělocvičně – aerobic ( termíny: 12.1., 19.1., 26.1. a 2.2.).

Přípravné zápasy:  změna v termínech

3.2.                Jíkev                           doma               14:00

10.2.                Klášter                        doma               14:00

16.2.                Předměřice                 doma               15:00

2.3.                Dlouhá Lhota            doma               14:00   / Řepín - pohár

8.3.                Mnich. Hradiště        venku              15:00

15.3.                Krnsko                       doma               16:00    / Řepín - pohár

26. listopadu 2007

Výsledky  KP 1. B tř. sk. B ,po dohrávkách dne 17. a 24. 11.

Pramen -

1.B třída skupina B - Středočeský kraj
Fotbal > muži > Středočeský kraj ročník 2007/08

Zápasy 13.kola

So 10.11. 10:30   SK Bezno-Sovinky - FK Vysoká   4:2   více »
  So 10.11. 14:00   FK Slovan Lysá n.Labem - SK Kosmonosy   1:1 (1:0)   více »
  So 10.11. 14:00   AFK Eletis Lužec n.Vltavou - FK Pšovka Mělník   3:4 (0:3)   více »
  Ne 17.11. 11:00   SK Mšeno - SK Bělá p.Bezdězem   0:4   více »
  Ne 17.11. 13:30   SK Skalsko - Dolnobousovský SK   3:0 (1:0)   více »
  Ne 11.11. 14:00   Řepín - Sportovní sdružení Ostrá   4:3 (2:3)   více »
  So 24.11. 14:00   SK Zeleneč - Slavoj Kropáčova Vrutice   10:0 (5:0)   více »

10. listopadu 2007

S K  B E Z N O - S K   V Y S O K Á  4 : 2 ( 1 : 0 )

Po losovánízahájení

3 minuta

3. listopadu 2007

S K   K O S M O N S Y  "A"   -  B E Z N O  "A"   1 : 3 ( 0 : 1 )

Bezno:  Holan, Gruncl, Šubrt, Bajer P., Parýzek, Möbius, Korejza m., Šámal,
             Kiceluk, Kolařík, Linek, Bajer T., Machovec, Podzimek, Korejza L, Kameš,

Branky  Bezno - Kolařík 2x, Šámal

K předposlednímu utkání podzimní části I.B třídy krajské soutěže jsme zajížděli opět ven, tentokrát na hřiště SK Kosmonosy. Domácí celek se beznadějně zmítá na konci tabulky pouze se 4 body na svém kontě.
        V posledních třech zápasech jsme vyšli bodově naprázdno a  do Kosmonos jsme odjížděli s vědomím, že musíme konečně uspět. Příslibem byl minulý zápas v Zelenči, kdy naši sice prohráli, ale ostudu neudělali.
        Dnes bych začal trochu jinak a to shrnutím celého zápasu. Byl to průměrný zápas s řadou individuálních chyb zejména v obraně se šťastným závěrem pro nás. Ozdobou tohoto zápasu ( a světe div se ) nebyli samotní hráči jak by jsme si  určitě přáli, ale všichni tři rozhodčí. O jejich „tragikomickém“ výkonu si můžeme jen něco myslet, co je asi vedlo k takovémuto výkonu. Už ve 20 minutě 1. poločasu jsme se modlili, aby nám někoho nevyloučili. Za stejné zákroky a prohřešky jako u kosmonoských se u nás pěkně žlutilo jak pole slunečnic. Domácí si  někdy ve svém vápně pletli fotbal s volejbalem. Ofsajdy  Kosmonos neexistovaly u nás to bylo jak posunovači na nádraží. Nechci někomu šahat do svědomí, ale účast všech přítomných, kteří zápas sledovali se může upírat jistým směrem. V Zelenči jsme se taky hodně rozčilovali k výkonu sudích v jednotlivým rozhodujícím momentech zápasu. Tuto sobotu 3.11.2007 mi „férový“ fotbal vzal veškerou iluzi o krásné hře zvané KOPANÁ. Pokud toto bude číst nějaký rozhodčí tak se předem omlouvám a vím, že nelze házet všechny do jednoho pytle.
           Na oplátku bych se chtěl i sudím omluvit. Nikdy jsem se o tom ve svých článcích nezmiňoval a už mě dlouho svrbí prsty na klávesnici abych to napsal, ale je  holý fakt, že máme nejhůře fandící fanoušky. Ne v hlasitosti nebo v povzbuzování našeho mužstva, ale jak fandí. Některé „rádoby“ vtipné hlášky, výkřiky nebo vulgarizmy komentující někdy i zbytečně výroky rozhodčích je nedůstojné našemu fotbalu. Určitě každý z bezenských ví kam tím mířím. Možná si to dotyční neuvědomují nebo ani nechtějí, ale může nám to do budoucna uškodit. Kamkoliv jsme jeli na „venkovní“nebo hráli domácí zápas, žádní fanoušci jiných mužstev nebyli tak slovně agresivní jako MY. Tohle si rozhodčí mezi sebou řeknou a možná je i snaha některých rozhodčích nás už teď na začátku soutěže v I.B záměrně poškodit za projev našich fanoušků. I my funkcionáři klubu  společně s trenéry na lavičce se hlasitě rozčilujeme, ale takovýmhle způsobem určitě ne!!!!!!! Doufám, že je to spíše na zamyšlení a už mě několik našich ( bezenských ) lidí říkalo, že by se s tím něco mělo dělat. Bohužel toto není v mé kompetenci, ale je to v každém z nás. Nerad bych, aby se někdo urážel nebo naštval, ale aby se opravdu nad tím zamyslel.

P.S. Omlouvám se těm, kteří čekali na popis utkání. Jak jsem psal v úvodu bylo průměrné.  Ve 22. minutě jsme se ujali vedení po šťastném gólu Kolaříka, kdy gólman domácích do něj při odkopu nastřelil míč. Kosmonosy vyrovnaly ve 75. minutě 2.poločasu po chybné rozehrávce v obraně. Přesto jsme ještě zabrali a hlavička opět Kolaříka strhla vedení na naši stranu ve 82.minutě. Vítězství jsme potvrdili v nastaveném čase Šámalem, který po centru zleva doklepával těsně před padajícím gólmanem.

Pavel Novák

28. října 2007

SK  Z E L E N E Č  "A" - B E Z N O  "A" 3 : 2 ( 1:1)

Kiceluk, Kolařík, Linek, Bajer T., Machovec, Podzimek, Korejza L, Holan,

V 11. kole I.B třídy krajské soutěže jsme zajížděli k zápasu na hřiště SK Zeleneč. V tabulce stali zelenečtí na druhém místě a proti mužstvům z horních pater jsme vždy zahráli celkem velmi dobré zápasy.  V posledních dvou utkání se náš celek potýkal s herními problémy, ale přesto jsme se drželi fotbalového pravidla, že každý zápas je pokaždé jiný.

Už ve 4. minutě zahrozili domácí trestným kopem . V 10. minutě se otevíralo skóre, když ve vápně fauloval Parýzek L a nařízenou penaltu bezpečně domácí proměnili. Hned v zápětí  o 2 minuty jsme odpověděli jak se patří a hlavou vyrovnal Bajer P. po přetaženém centru z rohového kopu na 1:1. Mužstvo Zelenče bylo o malinko lepší ve hře dopředu. Dobře kombinovali a měli rychlejší reakce na míč, což některým našim dělalo někdy značné problémy. Z toho pramenila spousta chyb a domácí se někdy nebezpečně tlačili před naši branku. Začalo se více řečnit a hromadili se na hřišti emoce. Ve 25. minutě za řečnění našeho brankaře Kameše byl nařízen trestný kop z hranice šestnáctky, ale naštěstí domácí přestřelili. My jsme do poločasu měli ještě dvě gólové šance, ale po střelách Šámala z ostrého úhlu a Korejzy, který se sám ocitl z levé strany před gólmanem zůstalo skóre nezměněné.

Hned v úvodu druhé půle jsme chytli opět zbytečný gólový „flastr“ v podobě pokutového kopu, když Möbius J. přenechával míč našemu brankáři a dobíhajícího útočníka přistrčil loktem. To však nebyl konec. O chvíli později v 10. minutě vyrazil Kameš P. pěkným zákrokem prudkou střelu z 25. metrů, ale odražený míč se dostal k nepřikrytému útočníkovi a ten tvrdou ránou prostřelil našeho gólmana. Prohrávali jsme 3:1. Nám se podařilo snížit až ve 26. minutě, kdy si prudký přízemní centr zprava Kiceluka A. srazil zadák Zelenče do vlastní brány. Od této chvíle jsme se přidali ještě víc a snažili se o alespoň o vyrovnání. Zelenečtí  v závěru prováděli často výpady do našich odkrytých obraných řad, kdy jsme se hodně tlačili do útočení. Největší šanci měli ve 32. minutě, kdy netrefil prakticky prázdnou bránu útočník domácích po centr z pravé strany. Výsledek 3:2 pro Zeleneč vydržel až do závěrečného hvizdu rozhodčího.

Naši zahráli konečně důstojný zápas  i když prohráli. Hodně  herních i gólových situací v náš neprospěch ovlivnil hlavní rozhodčí. Obě penalty byly sporné ( kdo tam byl viděl). Zejména ta první na  1:0 se neměla kopat. Nic se nedá dělat, zřejmě si vybíráme i nováčkovskou daň. Takových zápasu bude více. Kdyby takový výkon byl v minulých  dvou utkání, zřejmě bychom měli v tabulce o nějaký ten bodík více. Potom by tento pro nás trochu smolný zápas až tak nemrzel.

Pavel  N o v á k

Opsal jsem z Diskuzního fora na webu SK Zeleneč:

pohádka (fanoušek SK Bezno-Sovínky, 29. 10. 2007 18:40)

Už vím,proč Zeleneč ještě letos doma neprohrála...Stačí si tam jenom pozvat trio kvalitních rozhodčích a má předem vyhráno...Ne,že by v týmu neměli plno kvalitních hráčů,ale na co by se asi namáhali,když to jde jinou cestou..?Asi si říkaj výhra jako výhra,peníze za tři body máme...Je to docela smutný trápit se s klukama z vesnice,ale stane se:-).Jen mě mrzí,že ste to těm kluků z Bezna znechutili a nastoupili ste pro ti nim ve 12 lidech + 2 pomocníci na lajnách,to už je velká přesila,nezdá se vám..?Možná by se hrál kvalitní fotbal,ale to by ste museli nechat hrát i Bezno a ne,každej souboj s míčem posuzovat jako faul proti Beznu,muži v černém,zamyslete se naARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: justify">P.S. Omlouvám se těm, kteří čekali na popis utkání. Jak jsem psal v úvodu bylo průměrné.  Ve 22. minutě jsme se ujali vedení po šťastném gólu Kolaříka, kdy gólman domácích do něj při odkopu nastřelil míč. Kosmonosy vyrovnaly ve 75. minutě 2.poločasu po chybné rozehrávce v obraně. Přesto jsme ještě zabrali a hlavička opět Kolaříka strhla vedení na naši stranu ve 82.minutě. Vítězství jsme potvrdili v nastaveném čase Šámalem, který po centru zleva doklepával těsně před padajícím gólmanem.

Pavel Novák

Už vím,proč Zeleneč ještě letos doma neprohrála...Stačí si tam jenom pozvat trio kvalitních rozhodčích a má předem vyhráno...Ne,že by v týmu neměli plno kvalitních hráčů,ale na co by se asi namáhali,když to jde jinou cestou..?Asi si říkaj výhra jako výhra,peníze za tři body máme...Je to docela smutný trápit se s klukama z vesnice,ale stane se:-).Jen mě mrzí,že ste to těm kluků z Bezna znechutili a nastoupili ste pro ti nim ve 12 lidech + 2 pomocníci na lajnách,to už je velká přesila,nezdá se vám..?Možná by se hrál kvalitní fotbal,ale to by ste museli nechat hrát i Bezno a ne,každej souboj s míčem posuzovat jako faul proti Beznu,muži v černém,zamyslete se nad sebou.Bylo to moc okatý.A na co máte tu světelnou tabuli,když se podle ní neřídite..?Pan rozhodčí měl asi nejlepší hodinky,řekl bych,že se mu předcházeli,nevím kam se poděli ty dvě minutky nastavení.A pak to pan rozhocčí rozsekne,ukáže domacímu hráči nevědomky druhou žlutou kartu,když si ji jde zapsat,zjistí,že je druhá...?Podívá se na potrestaného hráče a vážným hlasem mu říká : "ty vole,to je půser" .A domací hráč vidí červenou kartu a se zklopenou hlavou opouští hřiště a drbe se za uchem...A to je konec pohádky,

re: fanoušek Bezna (divák ze Zelenče, 30. 10. 2007 12:09)

Nebreč. Všimni si, že jsi zatím první kdo si stěžoval. Nebo si myslíš, že nám doma třeba proti Skalsku (8:1) nebo Bousovu (5:1), pomáhal taky rozhodčí? To asi ne, co? Jinak ta druhá žlutá karta byla oprávněná a červenou si náš hráč za blbost zasloužil. To jestli rozhodčí říkal, že je to průser nevim, ale asi máš dlouhý ucho, když slyšíš až na hřiště... Jinak Váš tým zahrál výborně, musím uznat, že jste u nás podali super výkon a nějaký bodík jste si asi zasloužili. Na druhou stranu je nutno dodat, že žádnou gólvou šanci jste neměli (první gól byl asi našeho brankáře a druhý jsme si museli dát sami). To jen pro úplnost. Každopádně přeji do budoucna hodně úspěchů a pro Vás přijatelnější rozhodčí.

20. října 2007

B E Z N O  "A" -  T J    Ř E P Í N   1 : 4  ( 0: 2 )

Branky:  H - Kratochvíl A, Prejza Zd., Štrupl Zb., Šíma D.
              D - Podzimek Mir.
Sestavy: H - Borecký, Miler, Štěpánek Mir., ŠtěpánekMichal., Kinz, B l á h a, Salač,
                   Kratochvíl, Prejza, Štrupl, Burant, Šíma, Rosenbaum, Hypša, Němeček
              D - Kameš, Korejza L.,Šubrt, Bajer T., Paryzek, Möbius, Korejza Milan,
                  Šámal, Kiceluk, Kolařík,  L i n e k , Podzimek, Firický, Holan

Rozhodčí:  K a u c k ý Miloš, Mareš Petr, Macháček Karel

Řepínská pohádka pokračuje (Mělnický deník)

I. B třída: Bezno/Sovinky - Řepín 1:4 (0:2)

Bezno / Řepínským chyběl před utkáním z rozličných důvodů celý půltucet hráčů základní sestavy – Peřestý, Dvořák, Vaněček, Kohout, Janda, Šplíchal. Hráči, kteří je v sobotním utkání nahradili, ale dokázali téměř nemožné. Svojí nesmírnou bojovností a přesným dodržováním předzápasové taktiky doplnili krásnou řepínskou pohádku o neporazitelnosti o další díl.

Domácí se snažili v úvodu utkání o rychlý gól, ale hosté jim to důslednou obrannou hrou nedovolili. Naopak v 27. minutě zahrál jeden z domácích hráčů rukou a Prejza z penalty otevřel gólový účet utkání.

Když se pak o dalších deset minut odrazila střela Štěpánka z přímého volného kopu k volnému Kratochvílovi a ten podruhé překonal domácího brankáře, přešla herní aktivita definitivně na stranu hostů.

Ve druhém poločase přidali řepínští další dva góly a domácí byli na ručník. V 53. minutě se nejprve po samostatné akci Štrupla trefil Šíma a čtvrtý gól pak přidal po krásném uvolnění sám Zbyněk Štrupl.

O minutu později měli domácí šanci v podobě pokutového kopu za ruku Štěpánka, ale domácí exekutor pálil mimo tyče Boreckého branky.

Domácí snaha o zkorigování výsledku byla nakonec oceněna gólem Podzimka z osmnácti metrů, který se trefil přesně k tyči, ale to bylo ze strany domácích vše. Hosté už vysoce taktickou obrannou hrou vysoké vítězství udrželi a prodloužili svoji neporazitelnost.

„Před utkání bychom brali bod všemi deseti, ale nakonec vezeme všechny tři. Domácí na nás sice v úvodu utkání pořádně vlítli, ale pozornou obranou jsme dokázali úvodní tlak ustát. V průběhu celého zápasu jsme vycházeli ze zajištěné obrany, ze které jsme vyráželi k rychlým rušivým protiútokům. Do poločasu se nám podařilo dvakrát skórovat a od této chvíle jsme už byli jasně lepší. Po čtvrtém gólu pak domácí zcela rezignovali. My jsme dali příležitost dalším hráčům z béčka a hra se tak částečně vyrovnala. Domácí se po snížení snažili, ale to už jsme měli hru plně pod kontrolou,“ radoval se z vítězství trenér Petr Kalkant.