Rozlosování soutěží Jarní části sezony  2017 - 2018
Upravena naposledy k datu 7. dubna 2018
Všechna mužstva SK  Bezno :

Rozpis zápasů JARO 2018         SK BEZNO - SOVÍNKY
KOLO DOMÁCÍ HOSTÉ TERMÍN      
14. Bezno "A" Bělá "A" 24.03.   15:00 SO ODLOŽENO  
15. Řepov Bezno "A" 31.03.   16:00 SO   AUTA
12. Bezno/Chotětov Benátky 07.04.   13:30 SO MLADŠÍ ŽÁCI  
16. Bezno "A" Zdětín "A" 07.04.   16:30 SO    
14. Katusice Bezno "B" 08.04.   16:30 NE   AUTA
13. Luštěnice Bezno/Chotětov 14.04.   08:30 SO MLADŠÍ ŽÁCI AUTA
17. Bakov "A" Bezno "A" 14.04.   16:30 SO   AUTA
13. Bezno/Chotětov Krnsko 15.04.   10:30 NE STARŠÍ ŽÁCI  
15. Bezno "B" Doubrava "B" 15.04.   16:30 NE    
14. Pěčice Bezno/Chotětov 21.04.   10:30 SO STARŠÍ ŽÁCI AUTA
14. Bezno/Chotětov Kosořice 21.04.   14:00 SO MLADŠÍ ŽÁCI  
18. Bezno "A" Kosořice "A" 21.04.   17:00 SO    
16. Skalsko "B" Bezno "B" 22.04.   17:00 NE   AUTA
Turnaj Mladší přípravka Bakov 28.04.   10:00 SO PŘÍPRAVKA AUTA
15. Bezno/Chotětov Dobrovice 28.04.   14:00    SO MLADŠÍ ŽÁCI  
19. Bezno "A" Rejšice "B" 28.04.   17:00 SO    
17. Krop. Vrutice "B" Bezno "B" 29.04.   17:00 NE   AUTA
POHÁR Doubrava Bezno/Chotětov 01.05.   10:30 ÚT STARŠÍ ŽÁCI BUS
14. Bezno "A" Bělá "A" 01.05.   17:00 ÚT    
18. Jabkenice Bezno "B" 05.05.   17:00 SO   AUTA
16. Bezno/Chotětov Zdětín 06.05.   10:30 NE STARŠÍ ŽÁCI  
16. Předměřice Bezno/Chotětov 06.05.   14:30 NE MLADŠÍ ŽÁCI AUTA
20. Kosmonosy "B" Bezno "A" 06.05.   17:00 NE   AUTA
17. Luštěnice/Sporting Bezno/Chotětov 12.05.   10:30 SO STARŠÍ ŽÁCI AUTA
17. Bezno/Chotětov Kostelní Hlavno 12.05.   14:00 SO MLADŠÍ ŽÁCI  
21. Bezno "A" Chotětov "A" 12.05.   17:00 SO    
Turnaj Mladší přípravka Kostelní Hlavno 13.05.   09:00 NE PŘÍPRAVKA AUTA
19. Zdětín "B" Bezno "B" 13.05.   17:00 NE   AUTA
18. Krnsko Bezno/Chotětov 19.05.   14:30 SO MLADŠÍ ŽÁCI AUTA
22. Kněžmost Bezno "A" 19.05.   17:00 SO   AUTA
18. Horky Bezno/Chotětov 20.05.   10:30 NE STARŠÍ ŽÁCI AUTA
20. Bezno "B" Nová Ves 20.05.   17:00 NE    
Turnaj Mladší přípravka Kosořice 26.05.   09:00 SO PŘÍPRAVKA AUTA
10. Čistá/Nová Ves Bezno/Chotětov 26.05.   10:00 SO STARŠÍ ŽÁCI AUTA
10. Bezno/Chotětov Žerčice 26.05.   14:00 SO MLADŠÍ ŽÁCI  
23. Bezno "A" Kostelní Hlavno 26.05.   17:00 SO    
21. Kosořice "B" Bezno "B" 27.05.   17:00 NE   AUTA
Turnaj Mladší přípravka Bezno 02.06.   09:00 SO Bakov, Kosořice, K.Hlavno
XX Sparta fans Slavia fans 02.06.   14:00 SO STARÁ GARDA  
24. Doubrava "A" Bezno "A" 02.06.   17:00 SO   AUTA
11. Bezno/Chotětov Skalsko/Katusice 03.06.   10:30 NE STARŠÍ ŽÁCI  
22. Bezno "B" Obruby 03.06.   17:00 NE    
25. Bezno "A" Dlouhá Lhota 09.06.   17:00 SO    
o umístění Bezno/Chotětov Bezno/Chotětov ??.06.   ??:?? ?? MLADŠÍ ŽÁCI  
o umístění Bezno/Chotětov Bezno/Chotětov ??.06.   ??:?? ?? STARŠÍ ŽÁCI  
12. Sporting MB "B" Bezno "B" 10.06.   15:00 NE   AUTA
13. Bezno "B" Chotětov "B" 16.06.??10:30 SO    
o umístění Bezno/Chotětov Bezno/Chotětov ??.06.   ??:?? ?? MLADŠÍ ŽÁCI  
o umístění Bezno/Chotětov Bezno/Chotětov ??.06.   ??:?? ?? STARŠÍ ŽÁCI  
26. Krop. Vrutice "A" Bezno "A" 16.06.   17:00 SO   AUTA
TURNAJ ŽÁCI 7+1       Memoriál Petra Bajera       sobota 23.06. od 09:00
TURNAJ DOSPĚLÍ       Memoriál Miroslavů Podzimků      sobota 30.06. od 09:00


 
Kdo má chuť si vytisknout kartičky s rozpisem, případně je i zalaminovat, zde je odkaz na stažení:

Rozpis kartičky v Exelu opravený.xlsx

Kartčka L + P.jpg

Menu

*      P O Z V Á N K A     *



V  Ý  S  L  E  D  K  Y
BEZNO A - KOSOŘIE A 2:1 1:0
 PĚČICE Ž - BEZNO Ž 7:3 4:2
BEZNO Z7+I- KOSOŘICE Ž 2:2 1:0



  V Ý S L E D K Y  OKRESU M B

____________________________

R E S T A U R A C E  N a  h ř i š t i
    Po, Čt, Pá, So, Ne 17.00 - 22.00 hod.
   Út a St - zavřeno, není-li  fotbal

Maru ve službě
Baner Městys Bezno

Baner Sovínky

Kovo Benda baner[4].jpg

Baner SportFotbal.jpg
 http://www.sportfotbal.cz
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vyhledat v textu

22. 5. Emil

Zítra: Vladimír

Diskusní fórum

příspěvků: 170

Návštěvnost stránek

327488