ARCHIV mŽ 2010

Mladší žáci - 7 + 1

        Mladší žáci v soutěži 7 + 1  -  2. místo v sezoně 2009 - 2010 .
______________________________________________

25. května 2010

P O D Ě K O V Á N Í
     
     Dnes mi přišel od p. Jitky Podzimkové, vedoucí, trenérky a navíc obětové duše družstva mladších žáků, které nám udělalo největší radost tím, že v soutěži "7 + 1" skončilo na výborném druhém místě. Požádala mě prostřednictvím těchto webových stránek o poděkování svým svěřencům i jejich rodičům. 
      Nejlépe jistě bude její e-mail uveřejnit v doslovném znění a dovoluji si přidat jménem výboru SK poděkování za její dlouholetou práci s mladou fotbalovou generací, jak s minižáky v minulých létech, tak v této sezoně s mladšími žáky, v soutěži 7+1. 

Dobrý den, mám na Vás prosbu.
       Napište prosím na stránky poděkování hráčům 7+1 za úspěšnou sezonu, rodičům za to že nelitují času ani peněz a vozí děti na zápasy.
      
Děkujeme hráčům, kteří už naše řady musí opustit, je to Martin Gbelec, Martin Šelemon, Martin Kolařík a Pavel Novotný, díky jejich pomoci a vstřeleným brankám jsme po jarní části na druhém místě tabulky.
       Již třetím rokem uděláme tečku za jarní sezonou a rozloučení s hráči v kempu na Branžeži.Tentokrát si pobyt prodloužíme díky svátkům.
Od 2.7. do 6.7. Kdo by se chtěl přidat, může.
                                                                                     Díky Jitka
__________________________________________________________________________


23. května 2010

7 + 1 -  S K P  M l.  B O L E S L A V  "mŽ"  -  B E Z N O  "mŽ"   1 : 3


Branky:  Gbelec Martin, 
              Kolařík Martin,
             Šelemon Martin


Fotografie od Markéty Böhmové:










 

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
F3A1401 Pěčice Židněves 2:1     
 
F3A1403 Krnsko N.Ves 2:0     
 
F3A1402 SKP MB Bezno 1:3     
 
F3A1404 Předměřice Dobrovice 4:8     
 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Dobrovice 14 14 0 0 90: 20 42 ( 21)
 
2. Bezno 14 9 2 3 64: 43 29 ( 8)
 
3. Pěčice 14 7 1 6 37: 44 22 ( 1)
 
4. Židněves 14 5 3 6 36: 38 18 ( -3)
 
5. Krnsko 14 5 1 8 36: 44 16 ( -5)
 
6. SKP MB 14 5 1 8 26: 52 16 ( -5)
 
7. Předměřice 14 4 0 10 43: 61 12 ( -9)
 
8. N.Ves 14 2 2 10 31: 61 8 (-13)
 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 


 

______________________________________________________________________

18. května 2010

B E Z N O  mŽ 7+1 -  K R N S K O  mŽ   7 : 1 ( 4 : 1 )

Branky Bezna:  Gbelec, Šelemon 2x, Mižigár, Růžička, Hodboť 2x














 

  OSTATNÍ  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
F3A1301 Dobrovice Pěčice 6:4     
 
F3A1302 N.Ves Předměřice 0:6     
 
F3A1304 Židněves SKP MB 1:0     
 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Dobrovice 13 13 0 0 82: 16 39 ( 18)
 
2. Bezno 13 8 2 3 61: 42 25 ( 5)
 
3. Pěčice 13 6 1 6 35: 43 19 ( 1)
 
4. Židněves 13 5 3 5 35: 36 18 ( -3)
 
5. SKP MB 13 5 1 7 25: 49 16 ( -2)
 
6. Krnsko 12 4 1 8 34: 37 13 ( -5)
 
7. Předměřice 13 4 0 9 39: 53 12 ( -6)
 
8. N.Ves 13 2 2 9 31: 59 8 (-13)
 


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F3A1401 Pěčice Židněves 22.05. 10:00 SO  
 
F3A1402 SKP MB Bezno 23.05. 15:00 NE  
 
F3A1403 Krnsko N.Ves 22.05. 10:00 SO  
 
F3A1404 Předměřice Dobrovice 23.05. 14:00 NE  
 

__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________

8. května 2010


7 + 1  B E Z N O  mŽ  -  P Ř E D M Ě Ř I C E  mŽ  2 : 6

 

Branky Bezna: Šelemon 4x, 
                        Hodboť,
                        Růžička

   VÝSLEDKY:
Pěčice SKP MB 5:1   
Krnsko Židněves 1:2   
Předměřice Bezno 2:6   
Dobrovice N.Ves 10:0   
 
  TABULKA:
1. Dobrovice 12 12 0 0 76: 12 36 ( 18)
2. Bezno 12 7 2 3 54: 41 23 ( 5)
3. Pěčice 12 6 1 5 31: 37 19 ( 1)
4. SKP MB 12 5 1 6 25: 48 16 ( -2)
5. Židněves 12 4 3 5 34: 36 15 ( -3)
6. Krnsko 12 4 1 7 33: 37 13 ( -5)
7. Předměřice 12 3 0 9 33: 53 9 ( -9)
8. N.Ves 12 2 2 8 31: 53 8 (-10)
 
  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
:Dobrovice Pěčice 16.05. 10:00 NE 
N.Ves Předměřice 16.05. 08:30 NE 
Bezno Krnsko 16.05. 08:30 NE 
Židněves SKP MB 16.05. 15:00 NE  
 

__________________________________________________________________________

2. května 2010

B E Z N O "mŽ" -  D O B R O V I C E  "mŽ"  7+1   4 : 1 ( 0 : 2 )

Jedinou - čestnou branku Bezna dal Martin Šelemon

    Přes vysokou porážku se družstvo drží na druhém místě tabulky s náskokem 4. bodu před Pěčicemi.



























  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
F3A1101 N.Ves Pěčice 1:1     
 
F3A1102 Bezno Dobrovice 1:4     
 
F3A1103 Židněves Předměřice 7:1     
 
F3A1104 SKP MB Krnsko 2:2     
 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Dobrovice 11 11 0 0 66: 12 33 ( 18)
 
2. Bezno 11 6 2 3 48: 39 20 ( 2)
 
3. Pěčice 11 5 1 5 26: 36 16 ( 1)
 
4. SKP MB 11 5 1 5 24: 43 16 ( -2)
 
5. Krnsko 11 4 1 6 32: 35 13 ( -2)
 
6. Židněves 11 3 3 5 32: 35 12 ( -6)
 
7. Předměřice 11 3 0 8 31: 47 9 ( -6)
 
8. N.Ves 11 2 2 7 31: 43 8 (-10)
 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F3A1201 Pěčice SKP MB 08.05. 10:00 SO  
 
F3A1202 Krnsko Židněves 08.05. 10:00 SO  
 
F3A1203 Předměřice Bezno 08.05. 14:00 SO  
 
F3A1204 Dobrovice N.Ves 09.05. 10:00 NE  
 
__________________________________________________________________________


25. dubna 20
10


N O V Á   V E S  " ml Ž "  -  B E Z N O  "  ml.Ž "  2 : 3  (  : 1 )

 

Branky Bezna: Šípek Lukáš a Koníček Tomáš
 











________________________________________________ _________________________

17. dubna 2010

B E Z N O  "mŽ" 7 + 1  -  P Ě Č I C E  "mŽ"   8 : 1  ( 5 : 1 )

Sestavy - Bezno:   Novotný, - Gbelec, Janovský, Šelemon, Böhm, Červeňák M.,
                             Růžička, Hodboť, Mižigár, Kolařík, Šípek, Kokma
              - Pěčice: Líba,- Sedláček, Vebr, Král, Spupný, Horák, Kriška, Kaska,
                             Čech, Motl, Sedláček
B r a n k y-Bezno: Gbelec 2x, Růžička 2x, Janovský, Šelemon, Hodboť, Mižigár
                 Pěčice: Čech
Rozhodčí: Podzimek M. st. (laik) 













  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
F3A0901 Bezno Pěčice 8:1 (3:0) 20  
Branky: Gbelec Martin 2, Růžička Roman 2, Šelemon Martin, Janovský Marcel, Hodboď Ladislav, Mižigár Milan - Čech Adam; Rozhodčí: Laik
 
F3A0902 Židněves N.Ves 5:0 (1:0) 10  
Branky: Hromádko Josef 4, Mašín Lukáš; Rozhodčí: Bišický Václav
 
F3A0903 SKP MB Dobrovice 2:4 (0:3) 25  
Branky: Slabihoudek Jan 2 - Stehlík Jan 3, Moc Radek; Rozhodčí: Belko Tomáš
 
F3A0904 Krnsko Předměřice 3:2 (0:1) 30  
Branky: Šturma Jan 2, Lukavec Štěpán - Sekera Miloslav, Šimůnek Matěj; Rozhodčí: Soumar Dominik
 
  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Dobrovice 9 9 0 0 56: 8 27 ( 15)
 
2. Bezno 9 5 2 2 44: 33 17 ( 2)
 
3. Krnsko 9 4 0 5 29: 28 12 ( -3)
 
4. Pěčice 9 4 0 5 20: 34 12 ( 0)
 
5. SKP MB 9 4 0 5 17: 41 12 ( -3)
 
6. Předměřice 9 3 0 6 30: 35 9 ( -3)
 
7. Židněves 9 2 3 4 22: 28 9 ( -6)
 
8. N.Ves 9 2 1 6 28: 39 7 ( -5)
 
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
F3A0901 Bezno Pěčice 8:1 (3:0) 20  
Branky: Gbelec Martin 2, Růžička Roman 2, Šelemon Martin, Janovský Marcel, Hodboď Ladislav, Mižigár Milan - Čech Adam; Rozhodčí: Laik
 
F3A0902 Židněves N.Ves 5:0 (1:0) 10  
Branky: Hromádko Josef 4, Mašín Lukáš; Rozhodčí: Bišický Václav
 
F3A0903 SKP MB Dobrovice 2:4 (0:3) 25  
Branky: Slabihoudek Jan 2 - Stehlík Jan 3, Moc Radek; Rozhodčí: Belko Tomáš
 
F3A0904 Krnsko Předměřice 3:2 (0:1) 30  
Branky: Šturma Jan 2, Lukavec Štěpán - Sekera Miloslav, Šimůnek Matěj; Rozhodčí: Soumar Dominik
 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Dobrovice 9 9 0 0 56: 8 27 ( 15)
 
2. Bezno 9 5 2 2 44: 33 17 ( 2)
 
3. Krnsko 9 4 0 5 29: 28 12 ( -3)
 
4. Pěčice 9 4 0 5 20: 34 12 ( 0)
 
5. SKP MB 9 4 0 5 17: 41 12 ( -3)
 
6. Předměřice 9 3 0 6 30: 35 9 ( -3)
 
7. Židněves 9 2 3 4 22: 28 9 ( -6)
 
8. N.Ves 9 2 1 6 28: 39 7 ( -5)
 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F3A1101 N.Ves Pěčice 02.05. 08:30 NE  
 
F3A1102 Bezno Dobrovice 02.05. 10:00 NE  
 
F3A1103 Židněves Předměřice 02.05. 15:00 NE  
 
F3A1104 SKP MB Krnsko 02.05. 15:00 NE  

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F3A1101 N.Ves Pěčice 02.05. 08:30 NE  
 
F3A1102 Bezno Dobrovice 02.05. 10:00 NE  
 
F3A1103 Židněves Předměřice 02.05. 15:00 NE  
 
F3A1104 SKP MB Krnsko 02.05. 15:00 NE  
__________________________________________________________________________

11. dubna 2010

B E Z N O  mŽ (7 + 1) -  Ž I D N Ě V E S mŽ  4 : 4

Branky:    Šelemon Martin, Kolařík Martin 3












 

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
F3A0801 Pěčice Předměřice 2:1     
 
F3A0802 Dobrovice Krnsko 4:0     
 
F3A0803 N.Ves SKP MB 6:0     
 
F3A0804 Bezno Židněves 4:4     
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Dobrovice 8 8 0 0 52: 6 24 ( 12)
 
2. Bezno 8 4 2 2 36: 32 14 ( 2)
 
3. Pěčice 8 4 0 4 19: 26 12 ( 0)
 
4. SKP MB 8 4 0 4 15: 37 12 ( 0)
 
5. Krnsko 8 3 0 5 26: 26 9 ( -3)
 
6. Předměřice 8 3 0 5 28: 32 9 ( -3)
 
7. N.Ves 8 2 1 5 28: 34 7 ( -5)
 
8. Židněves 8 1 3 4 17: 28 6 ( -6)
 


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F3A0901 Bezno Pěčice 17.04. 08:30 SO  
 
F3A0902 Židněves N.Ves 17.04. 10:00 SO  
 
F3A0903 SKP MB Dobrovice 18.04. 15:00 NE  
 
F3A0904 Krnsko Předměřice 18.04. 10:00 NE  
 

________________________________________________________________________

9. ledna 2009

Druhé vystoupení bezenských žákovských represenantů MFS


  Posílám informace o dnešním turnaji výběru pořádaném SK Kosmonosy v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem.
Mužstva: Kosmonosy, Luštěnice, Židněves, Libuš,Čejetice a Výběr 99.

Hrál každý s každým:
Kosmonosy - Luštěnice 0:2
Židněves - Libuš 0:4
Čejetice - Výběr 0:3        ( Mižigár Milan 2)
Kosmonosy - Židněves 2:1
Luštěnice - Výběr 2:0
Libuš - Čejetice 5:1
Židněves - Luštěnice 0:9
Čejetice - Kosmonosy 0:2
Výběr - Libuš 1:3              (Hodboď Láďa 1)
Židněves - Čejetice 0:0                                                    O přestávce
Luštěnice - Libuš 2:1
Kosmonosy - Výběr 0:2       (Milan 1)
Čejetice - Luštěnice 0:3
Výběr - Židněves 7:2           ( Láďa 1)
Libuš - Kosmonosy 3:0

Konečné pořadí:  1) Luštěnice
                           2) Libuš
                           3) Výběr 99
                           4) Kosmonosy
                           5) Čejetice
                           6) Židněves
  Text a foto Jitka Podzimková                                                               Výběr M FS - 3. místo
_________________________________________________________________________

 

 

 

 

Menu

*      P O Z V Á N K A    .
Plakát na čerty 2 jpeg Malý na web.jpg

 V Ý S L E D K Y
BEZNO A - K. VRUTICE A
3:4 (1:1)
D. LHOTA - BEZNO A
8:5 (3:3)
BEZNO A - DOUBRAVA A
1:8 (1:4)
 1. kolo poháru Copytrans Cup:
BEZNO Ž - D. LHOTA Ž
3:2 (2:1)
OBRUBY - BEZNO B
8:2 (5:2)
20171104_113123[142].jpg
___________________________

  V Ý S L E D K Y  OKRESU M B

____________________________

R E S T A U R A C E  N a  h ř i š t i
    Po, Čt, Pá, So, Ne 17.00 - 22.00 hod.
   Út a St - zavřeno, není-li  fotbal

Maru ve službě
Baner Městys Bezno

Baner Sovínky

Kovo Benda baner[4].jpg 

 

 
 

Vyhledat v textu

11. 12. Dana

Zítra: Simona

Diskusní fórum

příspěvků: 169

Návštěvnost stránek

318586