N E M Y S L O V I C E  -  B E Z N O  " B "  1 : 1 ( 0:1 )

Bezno: Vokáč- E. Bajer, L. Korejza, Míča - Kornelák (20.min.T.Bajer), O. Novák, V.

So 29.05. 17:00  Skalsko B - Katusice                    2:4 (1:0)
So 29.05. 14:00  Nemyslovice - Bezno B                1:1 (0:1)
So 29.05. 00:00  Kropáčova Vrutice B - Chotětov   1:4 (0:2)
So 29.05. 17:00  Sporting MB - Kostelní Hlavno B  3:0

Domácí hráči na čeles trenérem Kicelukem naše "béčko"podcenili a málem se jim to nevyplatilo.
    Ve 22. minutě po pěkné kombinaci na velkém vápně se přesně trefil k tyči Voclav Novák. Potzé domácí až do konce zápasu bobývali bezenskou branku ale obrana v čele s matadory E. Bajerem a v brance nastoupivším Vokáčem jim byla velkou překážkou. Až 12 minut před koncem se z cca 18 m trefil  Šulc a ranou  od tyče tak rozdělil body na půl.

Slova trenéra Jeřábka: "Náš oslabený tým podal opravdu bojovný výkon snad až na hranici možností. Zasloužili jsme si výsledek z prvního poločasu udržet. Domácí nás hodně podcenili".

4. Sporting MB 14 7 4 3 44: 29 25 ( 4)

5. K.Vrutice "B" 14 5 6 3 34: 23 21 ( 0)

6. K.Hlavno "B" 15 4 2 9 19: 31 14 (-10)

7. ROMA Benátky 15 4 2 9 34: 50 14 ( -7)

8. Skalsko "B" 14 3 1 10 18: 32 10 (-11)

16. května 2010

B E Z N O  " B "   -   C H O T Ě T O V   1 : 3  ( 0 : 1 )

Bezno: Kořínek - Bajer E., Bajer p., Korejza M., Korejza L. - Kornelák, Šubrt D.,

4. Nemyslovice 13 7 2 4 34: 25 23 ( 2)

5. K.Vrutice "B" 13 5 6 2 32: 20 21 ( 0)

6. ROMA Benátky 14 4 2 8 30: 45 14 ( -4)

7. K.Hlavno "B" 14 3 2 9 16: 31 11 (-10)

8. května 2010

R O M A   B E N Á T K Y  n. J.  -  B E Z N O  " B "  2 : 0 ( 1 : 0 )

Naše béčko opět jako před 14. dny v Kostelním Hlavně zklamalo na celé čáře a prohrálo zcela zaslouženě. I přes absenci některých hráčů (D. Šubrt, Jeřábek) si prakticky nevytvořilo v útočné fázi žádnou tutovku, jen obrana snese přísnější měřítko. V záloze a v útoku někteří hráči jako by úplně zapoměli co je náplńí fotbalu.
    Již ve 12. minutě po hrubce P. Bajera domácí otevřeli skore na 1:0. Ve 25 min.
zneškodnil Kameš pokutový kop. Poté se hra jakž takž vyrovnala, ale dvě šance T. Bajera zůstaly bez gólové odezvy. V druhé půli byli naši pod stálým tlakem, jen sporadicky se dostávali na půlku soupeře a tak 15 minut před koncem domácí z druhé penalty už nezaváhali.

Branky: Pečenka ( PK ), Danko
Rozhodčí: K u b a s
Bezno:  Kameš - J. Šubrt, P. Bajer, L. Korejza, Míča - Kornelák, Novák O.,
             Hodovník, T. Bajer - Podzimek, Krouský (80. min Kořínek )

Slova  trenéra  Karla Jeřábka:
     Po euforii a výhře nad Katusicemi hráči tvrdě dopadli na zadek. Jeli jsme sice
v 11. lidech, na střídání byl jen gólman z dorostu ale to vůbec neomlouvá výkon některých jedinců, kteří se na hřišti jen ploužili a čekali na vytoužený konec.
     Vrcholem je přístup dvou nejmenovaných dorostenců, kteří byli nominováni na zápas a bez omluvy se na utkání nedostavili

3. Sporting MB 13 6 4 3 37: 29 22 ( 4)
4. K.Vrutice "B" 12 5 6 1 29: 15 21 ( 3)
5. Nemyslovice 12 6 2 4 29: 24 20 ( 2)
6. ROMA Benátky 13 4 2 7 30: 38 14 ( -4)
7. K.Hlavno "B" 13 3 2 8 15: 26 11 (-10)
9. Bezno "B" 12 2 1 9 12: 33 7 (-11)

Sporting MB ROMA Benátky 15.05. 17:00 SO
Nemyslovice K.Hlavno "B" 16.05. 14:00 NE
K.Vrutice "B" Katusice 15.05. 17:00 SO
Chotětov Bezno "B" 16.05. 14:00 NE __________________________________________________________________________

1. května 2010
(Aktalizace 3. května 2010)

B E Z N O  " B "  -  K A T U S I C E   3 : 1  ( 0 : 0 )

Bezno hrálo v setavě: Kameš - Bajer E. (52 let), Bajer P., Korejza M., Korejza S.
                                   - Kornelák, D. Šubrt, O. Novák, Hodovník,
                                   - Jeřábek, Podzimek (stř. Krouský), Fr. Míča (stř. Kolařík)
Branky - Bezno:  Podzimek, D. Šubrt, Kolařík
            - Katusice: Hybš

Ostatní výsledky a tabulka:

Béčko konečně předvedlo to, na co soudobý kádr má a zaslouženě zvítězilo. Obrana uhlídala dle pokynů trenéra nejlepšího střelce Hybše, záloha pracovala také velmi svědomitě, jen útok se stále hledá.
       Ve 20. minutě uvolnil nejlepší hráč domácích David Šubrt Podzimka, klerý sám před brankářem nezaváhal a otevřel skore zápasu na 1:0.
       Favorizovaní hosté se téměř nedostali do hry a ve drohém poločase nejdříve D. Šubrt po standartní situaci a po chvíli střídající Martin Kolařík, zvýšili na příjemných 3:0. Před koncem zápasu se ale přece jen prosadil Hybš, který  využil snad jediné zaváhání domácí obrany a kosmeticky tak upravil stav na konečných 3:1.

O h l a s y   t r e n é r ů :

V. Hybš -  Katusice: "Vyhráli jste zaslouženě, naši působili zakřiknutě a výsledek
                                 byl pro nás nakonec milosrdný"
K. Jeřábek - Bezno: "I když výkon nebyl zdaleka podle mých představ, výsledek
                                mě ale uspokojil. Škoda naprostého propadáku v K. Hlavně.
                                Mužstvo je silné a je snad veliká škoda, že ve 4. třídě je jen 8
                                zápasů. Než se mužstvo dostane trochu do pohody a formy, je
                                soutěž u konce".

24. dubna 2010

K.  H L A V N O  " B "  -   B E Z N O  " B "  1 : 0  ( 0 : 0 )

V zápase podprůměrné úrovně favorizovaní hosté proti slabému soupeři zklamali na celé čáře.

Obrana podala vcelku standartní výkon ale záloha a zejména útok byli na velice špatné úrovni, kde snad jen David Šubrt snese přísnější měřítko. I když jsme byli po celý zápas lepším mužstvem, bojovní domácí sklidili 3 body 10 minut před koncem zápasu z ojedinělého útoku, když obrana po odmávaném ofsajdu M. Muckem, přestala hrát. Rozhodčí Grečo vyhodnotil ofsajdové postavení domácího útočníka po svém, nechal pokračovat ve hře a vavříny vítězů tak zůstali v Hlavně.
          Po vstřeleném gólu byl divákem napaden Martin Mucek, který byl v roli pomezního. Vzájemnou strkanici vyřešil "diplmaticky" rozhodčí Grešo domluvou.
Po skončení zápasu se nakonec dohodli o smíru i všichni tři aktéři strkanice.
          Ve druhém poločase zklamali především Jeřábek, Šubrt a vrcholem bylo Krouského uvolnění Podzimkem, který místo zakončení našel před prázdnou brankou Krouského. Ten ale zaváhal a umožnil domácím útočníkům, odkopnout mu balon na roh.

2. Chotětov 10 7 2 1 24: 13 23 ( 8)

3. K.Vrutice "B" 11 5 5 1 28: 14 20 ( 2)

4. Nemyslovice 11 6 1 4 27: 22 19 ( 4)

5. Sporting MB 11 5 3 3 28: 23 18 ( 3)

6. Skalsko "B" 11 3 1 7 14: 20 10 ( -8)

7. K.Hlavno "B" 11 3 1 7 12: 19 10 ( -8)

17. dubna 2010

S K  B E Z N O  " B "  -  TJ  K L Y  " B "    2 : 2  ( 1 : 1 )

Z důvodu "nuceného volna" mužstva "B" o tomto víkendu, byl narychlo sjednán přátelský zápas na sobotu 17. dubna, se soupeřem hrajícím v čele soutěže, rovněž ve IV. třídě okresu Mělník.
Výsledek odpovídal přáteláku - nerozhodně.

Branky Bezna: Korejza, Benda

VÝSLEDKY posledního  10. kola

A3B1102 K.Vrutice "B" Skalsko "B" 1:0 (1:0) 50
Branky: Bůžek Pavel; Rozhodčí: Starý Tomáš; ŽK: Bůžek Pavel, Martínek Jaroslav - Zachrdla Petr, Svárovský Luboš

A3B1101 Nemyslovice ROMA Benátky 5:0 (2:0) 53
Branky: Vonášek Pavel, Šona Miroslav, Gruncl Pavel, Kašpárek Martin, Mikulec Tomáš; Rozhodčí: Hloucal Radek; ŽK: 0 - Pečenka Jan, Hejno Jiří

A3B1103 Chotětov Sporting MB 4:1 (2:1) 40
Branky: Linek Jiří, Kubín Jiří, Kořínek Ladislav, Rusiňák Michal - Křepelka Roman; Rozhodčí: Paulus Martin; ŽK: 0 - Merbs Josef

A3B1105 Katusice K.Hlavno "B" 2:1 (1:1) 70
Branky: Hybš Lukáš 2 - Baško Martin; Rozhodčí: Bez Milan; ŽK: 0 - Matrtaj Tomáš

TABULKA

1. Chotětov 10 7 2 1 24: 13 23 ( 8)

2. Katusice 9 7 1 1 23: 12 22 ( 7)

3. K.Vrutice "B" 10 5 4 1 27: 13 19 ( 1)

10. dubna 2010 (19.30 hod)

S P O R T I N G  M B  -  B E Z N O " B "  2 : 1  ( 0 : 1 )

Bezenské "Béčko" nově pod trenérským vedením Karla Jeřábka, nechtělo zůstat pozadu. Alespoň tomu nasvědčoval výsledek v prvním poločase. Branku dával M. Podzimek. Penaltu na opak vychytal Kameš. V druhém poločase ale nevydrželi nástup soupeře, inkasovali v 58. a 77. minutě dvě  branky a tak se  i přes jednu červanou kartu pro domácí v 63. minutě, nakonec žádný bodový zisk nekonal.