Žáci archiv 2009

7. listopadu 2009

P Ř E D M Ě Ř I C E  " Ž "  -  B E Z N O  " Ž "  0 : 4  ( 0 : 3 )

V posledním žákovském utkání podzimní části sezony, žáci zaslouženě vyhráli
a s ohledem na vysokou prohru Krnska, budou "přezimovat" na 3 místě tabulky.

Branky Bezna : Koníček 2x, Šelemon a Abert po jedné


Zápasy 10.kola - známé výsledky ve 20:00 hod.  
     
  So 07.11. 10:30   Sokol Luštěnice - SK Jizeran Doubrava   výsledek   více »  
  So 07.11. 10:30   ZD Kostelní Hlavno - SK Bakov n.Jizerou   výsledek   více »  
  Ne 08.11. 08:15   FK Krnsko - SK Kosmonosy "B"   0:12 (0:6)   více »  
  Ne 08.11. 08:15   Dolnobousovský SK - Čechie Čejetice   0:14   více »  
  Ne 08.11. 10:30   SK Předměřice n.Jizerou - SK Bezno-Sovinky   0:4   více »  
  Ne 08.11. 10:30   SK Jivina - Akuma Mladá Boleslav   2:1 (2:0)   více »  
  Ne 08.11. 10:30   Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav   výsledek   více »

________________________________________________________________________

1. listopadu 2009

B E Z N O    " Ž " -  L U Š T Ě N I C E  " Ž "   2 : 1

Branky Bezna: Šelemon Martin a Koníček Tomáš.
Názor z diskusního fora webu FK Luštěnice:
    Žáci dnes opět prohráli v Bezně 1:2. Bohužel, opět se potvrdilo pravidlo nedáš dostaneš. Celý zápas jsou kluci kombinačně lepší , šest tutovek nepromění a Bezno ze dvou brejků trestá. Chybí klid v koncovce a větší důraz v osobních soubojích.
 

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A0902 SKP MB DBSK 16:0     
 
E1A0904 AKUMA MB K.Hlavno 7:2     
 
E1A0901 Březno Krnsko 0:3     
 
E1A0903 Čejetice Jivina 1:1     
 
E1A0905 Bakov Předměřice 2:1     
 
E1A0906 Bezno Luštěnice 2:1     
 
E1A0907 Doubrava Kosmonosy "B" 0:6     
 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Kosmonosy "B" 12 12 0 0 80: 9 36 ( 18)
 
2. Doubrava 12 11 0 1 70: 14 33 ( 15)
 
3. Bezno 12 8 1 3 49: 36 25 ( 7)
 
4. Krnsko 12 8 0 4 57: 18 24 ( 9)
 
5. AKUMA MB 12 7 0 5 37: 31 21 ( 3)
 
6. Čejetice 12 6 1 5 36: 26 19 ( -2)
 
7. Bakov 12 6 1 5 26: 51 19 ( 1)
 
8. Luštěnice 12 5 1 6 29: 30 16 ( 1)
 
9. K.Hlavno 12 4 2 6 54: 59 14 ( -4)
 
10. Předměřice 12 4 0 8 38: 47 12 ( -6)
 
11. Jivina 12 3 2 7 13: 43 11 ( -7)
 
12. Březno 12 2 3 7 21: 39 9 ( -9)
 
13. SKP MB 12 2 1 9 37: 59 7 (-14)
 
14. DBSK 12 0 0 12 5: 90 0 (-18)
 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A1001 Krnsko Kosmonosy "B" 08.11. 08:15 NE  
 
E1A1002 Luštěnice Doubrava 07.11. 10:30 SO  
 
E1A1003 Předměřice Bezno 08.11. 10:30 NE  
 
E1A1004 K.Hlavno Bakov 07.11. 10:30 SO  
 
E1A1005 Jivina AKUMA MB 08.11. 10:30 NE  
 
E1A1006 DBSK Čejetice 08.11. 08:15 NE  
 
E1A1007 Březno SKP MB 08.11. 10:30 NE Židněves
 

_________________________________________________________________________

25. října 2009

K O S M O N O S Y  " Ž "   -  B E Z N O  " Ž "  8 : 0  ( 1 : 0 )

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A0803 Luštěnice Bakov 2:3     
 
E1A0805 K.Hlavno Čejetice 7:2     
 
E1A0801 Krnsko Doubrava 1:5     
 
E1A0802 Kosmonosy "B" Bezno 8:0     
 
E1A0804 Předměřice AKUMA MB 1:2     
 
E1A0806 Jivina SKP MB 5:3     
 
E1A0807 DBSK Březno 0:8     
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Kosmonosy "B" 11 11 0 0 74: 9 33 ( 15)
 
2. Doubrava 11 11 0 0 70: 8 33 ( 18)
 
3. Bezno 11 7 1 3 47: 35 22 ( 7)
 
4. Krnsko 11 7 0 4 54: 18 21 ( 6)
 
5. Čejetice 11 6 0 5 35: 25 18 ( 0)
 
6. AKUMA MB 11 6 0 5 30: 29 18 ( 3)
 
7. Luštěnice 11 5 1 5 28: 28 16 ( 1)
 
8. Bakov 11 5 1 5 24: 50 16 ( 1)
 
9. K.Hlavno 11 4 2 5 52: 52 14 ( -4)
 
10. Předměřice 11 4 0 7 37: 45 12 ( -6)
 
11. Jivina 11 3 1 7 12: 42 10 ( -8)
 
12. Březno 11 2 3 6 21: 36 9 ( -6)
 
13. SKP MB 11 1 1 9 21: 59 4 (-14)
 
14. DBSK 11 0 0 11 5: 74 0 (-18)
 


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A0901 Březno Krnsko 01.11. 10:30 NE Židněves
 
E1A0902 SKP MB DBSK 31.10. 10:30 SO U koupaliště
 
E1A0903 Čejetice Jivina 01.11. 08:15 NE  
 
E1A0904 AKUMA MB K.Hlavno 31.10. 10:30 SO  
 
E1A0905 Bakov Předměřice 01.11. 08:15 NE  
 
E1A0906 Bezno Luštěnice 01.11. 10:30 NE  
 
E1A0907 Doubrava Kosmonosy "B" 01.11. 08:30 NE  
 

_________________________________________________________________________

18. října 2009


B E Z N O  " Ž " -  D O B R A V A " Ž "    0 : 8  (  0 : 4 ) 


1. fáze Podzimek3. fáze Podzimek


  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A0703 SKP MB K.Hlavno 1:1     
 
E1A0705 AKUMA MB Luštěnice 2:1     
 
E1A0701 DBSK Krnsko 0:7     
 
E1A0702 Březno Jivina 1:1     
 
E1A0704 Čejetice Předměřice 7:3     
 
E1A0706 Bakov Kosmonosy "B" 0:12     
 
E1A0707 Bezno Doubrava 0:8     
 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Doubrava 10 10 0 0 65: 7 30 ( 15)
 
2. Kosmonosy "B" 10 10 0 0 66: 9 30 ( 15)
 
3. Bezno 10 7 1 2 47: 27 22 ( 7)
 
4. Krnsko 10 7 0 3 53: 13 21 ( 9)
 
5. Čejetice 10 6 0 4 33: 18 18 ( 0)
 
6. Luštěnice 10 5 1 4 26: 25 16 ( 4)
 
7. AKUMA MB 10 5 0 5 28: 28 15 ( 0)
 
8. Bakov 10 4 1 5 21: 48 13 ( -2)
 
9. Předměřice 10 4 0 6 36: 43 12 ( -3)
 
10. K.Hlavno 10 3 2 5 45: 50 11 ( -4)
 
11. Jivina 10 2 1 7 7: 39 7 ( -8)
 
12. Březno 10 1 3 6 13: 36 6 ( -9)
 
13. SKP MB 10 1 1 8 18: 54 4 (-14)
 
14. DBSK 10 0 0 10 5: 66 0 (-15)
 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A0801 Krnsko Doubrava 25.10. 08:15 NE  
 
E1A0802 Kosmonosy "B" Bezno 25.10. 10:30 NE  
 
E1A0803 Luštěnice Bakov 24.10. 10:30 SO  
 
E1A0804 Předměřice AKUMA MB 25.10. 08:30 NE  
 
E1A0805 K.Hlavno Čejetice 24.10. 08:15 SO  
 
E1A0806 Jivina SKP MB 25.10. 08:30 NE  
 
E1A0807 DBSK Březno 25.10. 08:15 NE  
 

_________________________________________________________________________

11. října 2009

K R N S K O  " Ž "  -  B E Z N O  " Ž "  3 : 1  ( 2 : 1 )

Branky - K r n s k o : Hötzel 1x (z penalty)
              B e z n o : Koníček 2x Šelemon





























VÝSLEDKY
E1A0604
Luštěnice Čejetice 2:0     
 
E1A0606 K.Hlavno Březno 7:2     
 
E1A0601 Krnsko Bezno 1:3     
 
E1A0602 Doubrava Bakov 8:2     
 
E1A0603 Kosmonosy "B" AKUMA MB 4:3     
 
E1A0605 Předměřice SKP MB 5:2     
 
E1A0607 Jivina DBSK 2:0     
 


 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Doubrava 9 9 0 0 57: 7 27 ( 12)
 
2. Kosmonosy "B" 9 9 0 0 54: 9 27 ( 12)
 
3. Bezno 9 7 1 1 47: 19 22 ( 10)
 
4. Krnsko 9 6 0 3 46: 13 18 ( 6)
 
5. Luštěnice 9 5 1 3 25: 23 16 ( 4)
 
6. Čejetice 9 5 0 4 26: 15 15 ( 0)
 
7. Bakov 9 4 1 4 21: 36 13 ( 1)
 
8. AKUMA MB 9 4 0 5 26: 27 12 ( 0)
 
9. Předměřice 9 4 0 5 33: 36 12 ( -3)
 
10. K.Hlavno 9 3 1 5 44: 49 10 ( -5)
 
11. Jivina 9 2 0 7 6: 38 6 ( -9)
 
12. Březno 9 1 2 6 12: 35 5 ( -7)
 
13. SKP MB 9 1 0 8 17: 53 3 (-12)
 
14. DBSK 9 0 0 9 5: 59 0 (-12)
 


 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A0701 DBSK Krnsko 18.10. 08:15 NE  
 
E1A0702 Březno Jivina 18.10. 10:30 NE Židněves
 
E1A0703 SKP MB K.Hlavno 17.10. 10:30 SO U koupaliště
 
E1A0704 Čejetice Předměřice 18.10. 08:15 NE  
 
E1A0705 AKUMA MB Luštěnice 17.10. 10:30 SO  
 
E1A0706 Bakov Kosmonosy "B" 18.10. 08:15 NE  
 
E1A0707 Bezno Doubrava 18.10. 10:30 NE  
 


_________________________________________________________________________

7. října 2009

B E Z N O  " Ž "  -  Dolnobousovský S K   " Ž "   13 : 0  ( 5 : 0 )

Žáci si ve středu, na domácímm trávníku, napravili reputaci i zvedli sebevědomí, po výprasku z osmého kola v Bakově.
B r a n k y :  Koníček 6x, Kolařík 3x, a po jedné Varha, Böhm, Abert, Šelemon

  VÝSLEDKY

E1A1301 Čejetice Krnsko 4:1     
 
E1A1302 AKUMA MB SKP MB 7:1     
 
E1A1303 Bakov Březno 1:1     
 
E1A1304 Bezno DBSK 13:0     
 
E1A1305 Doubrava Jivina 12:0     
 
E1A1306 Kosmonosy "B" K.Hlavno 8:2     
 
E1A1307 Luštěnice Předměřice 3:2     
 



 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Kosmonosy "B" 8 8 0 0 50: 6 24 ( 12)
 
2. Doubrava 8 8 0 0 49: 5 24 ( 12)
 
3. Bezno 8 6 1 1 44: 18 19 ( 7)
 
4. Krnsko 8 6 0 2 45: 10 18 ( 9)
 
5. Čejetice 8 5 0 3 26: 13 15 ( 0)
 
6. Luštěnice 8 4 1 3 23: 23 13 ( 4)
 
7. Bakov 8 4 1 3 19: 28 13 ( 1)
 
8. AKUMA MB 8 4 0 4 23: 23 12 ( 0)
 
9. Předměřice 8 3 0 5 28: 34 9 ( -3)
 
10. K.Hlavno 8 2 1 5 37: 47 7 ( -5)
 
11. Březno 8 1 2 5 10: 28 5 ( -7)
 
12. SKP MB 8 1 0 7 15: 48 3 (-12)
 
13. Jivina 8 1 0 7 4: 38 3 ( -9)
 
14. DBSK 8 0 0 8 5: 57 0 (-12)
 



 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A0601 Krnsko Bezno 11.10. 08:15 NE  
 
E1A0602 Doubrava Bakov 11.10. 08:30 NE  
 
E1A0603 Kosmonosy "B" AKUMA MB 11.10. 10:30 NE  
 
E1A0604 Luštěnice Čejetice 10.10. 10:30 SO  
 
E1A0605 Předměřice SKP MB 11.10. 08:30 NE  
 
E1A0606 K.Hlavno Březno 10.10. 08:15 SO  
 
E1A0607 Jivina DBSK 11.10. 08:30 NE

_________________________________________________________________________

4. října 2009

B A K O V   "Ž"   -   B E Z N O  "Ž"    3 : 0  ( 1 : 0 )

Dosavadní vítězné tažení bezenských žáků jim v sedmém kole přerušil Bakov.

E1A0504 SKP MB Luštěnice 8:1     
 
E1A0506 AKUMA MB Doubrava 0:3     
 
E1A0501 Jivina Krnsko 1:0     
 
E1A0502 DBSK K.Hlavno 1:15     
 
E1A0503 Březno Předměřice 4:2     
 
E1A0505 Čejetice Kosmonosy "B" 1:4     
 
E1A0507 Bakov Bezno 3:0     
 



 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Kosmonosy "B" 7 7 0 0 42: 4 21 ( 12)
 
2. Doubrava 7 7 0 0 37: 5 21 ( 12)
 
3. Krnsko 7 6 0 1 44: 6 18 ( 9)
 
4. Bezno 7 5 1 1 31: 18 16 ( 7)
 
5. Čejetice 7 4 0 3 22: 12 12 ( 0)
 
6. Bakov 7 4 0 3 18: 27 12 ( 3)
 
7. Luštěnice 7 3 1 3 20: 21 10 ( 4)
 
8. Předměřice 7 3 0 4 26: 31 9 ( -3)
 
9. AKUMA MB 7 3 0 4 16: 22 9 ( 0)
 
10. K.Hlavno 7 2 1 4 35: 39 7 ( -5)
 
11. Březno 7 1 1 5 9: 27 4 ( -8)
 
12. Jivina 7 1 0 6 4: 26 3 ( -9)
 
13. SKP MB 7 1 0 6 14: 41 3 (-12)
 
14. DBSK 7 0 0 7 5: 44 0 (-12)
 



 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A0601 Krnsko Bezno 11.10. 08:15 NE  
 
E1A0602 Doubrava Bakov 11.10. 08:30 NE  
 
E1A0603 Kosmonosy "B" AKUMA MB 11.10. 10:30 NE  
 
E1A0604 Luštěnice Čejetice 10.10. 10:30 SO  
 
E1A0605 Předměřice SKP MB 11.10. 08:30 NE  
 
E1A0606 K.Hlavno Březno 10.10. 08:15 SO  
 
E1A0607 Jivina DBSK 11.10. 08:30 NE  
 
E1A1301 Čejetice Krnsko 07.10. 16:00 ST  
 
E1A1302 AKUMA MB SKP MB 07.10. 16:00 ST  
 
E1A1303 Bakov Březno 07.10. 16:00 ST  
 
E1A1304 Bezno DBSK 07.10. 16:00 ST  
 
E1A1305 Doubrava Jivina 07.10. 16:00 ST  
 
E1A1306 Kosmonosy "B" K.Hlavno 07.10. 16:00 ST  
 
E1A1307 Luštěnice Předměřice 07.10. 16:00 ST  
 



_________________________________________________________________________

30. září 2009

J I V I N A  " Ž "  -  B E Z N O  " Ž "    2 : 5  

Ve středečním šestém kole Okresního přeboru žáků bezeňáci upevnili se 16. body své dosavadní 4. místo v tabulce, ze  ztrátou pouhých 2. bodů na první tři týmy, které vedou tabulku se schodným počtem 18-ti bodů.
Branky Bezna -  Koníček Tomáš 4x, Abert Tomáš  1x

VÝSLEDKY

E1A1201 Krnsko Luštěnice 4:2     
 
E1A1202 Předměřice Kosmonosy "B" 0:6     
 
E1A1203 K.Hlavno Doubrava 3:6     
 
E1A1204 Jivina Bezno 2:5     
 
E1A1205 DBSK Bakov 1:4     
 
E1A1206 Březno AKUMA MB 0:3     
 
E1A1207 SKP MB Čejetice 0:5     
 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Krnsko 6 6 0 0 44: 5 18 ( 9)
 
2. Kosmonosy "B" 6 6 0 0 33: 2 18 ( 9)
 
3. Doubrava 6 6 0 0 35: 5 18 ( 9)
 
4. Bezno 6 5 1 0 31: 15 16 ( 7)
 
5. Čejetice 6 4 0 2 21: 8 12 ( 3)
 
6. Luštěnice 6 3 1 2 19: 13 10 ( 4)
 
7. Předměřice 6 3 0 3 23: 22 9 ( -3)
 
8. AKUMA MB 6 3 0 3 16: 19 9 ( 3)
 
9. Bakov 6 3 0 3 15: 27 9 ( 3)
 
10. K.Hlavno 6 1 1 4 20: 39 4 ( -8)
 
11. Březno 6 0 1 5 5: 25 1 ( -8)
 
12. Jivina 6 0 0 6 3: 26 0 ( -9)
 
13. DBSK 6 0 0 6 4: 29 0 ( -9)
 
14. SKP MB 6 0 0 6 6: 40 0 (-12)
 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLA
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A0501 Jivina Krnsko 04.10. 08:30 NE  
 
E1A0502 DBSK K.Hlavno 04.10. 08:15 NE  
 
E1A0503 Březno Předměřice 04.10. 10:30 NE Židněves
 
E1A0504 SKP MB Luštěnice 03.10. 10:30 SO U koupaliště
 
E1A0505 Čejetice Kosmonosy "B" 04.10. 08:15 NE  
 
E1A0506 AKUMA MB Doubrava 03.10. 10:30 SO  
 
E1A0507 Bakov Bezno 04.10. 08:15 NE  
 
E1A1301 Čejetice Krnsko 07.10. 16:00 ST  
 
E1A1302 AKUMA MB SKP MB 07.10. 16:00 ST  
 
E1A1303 Bakov Březno 07.10. 16:00 ST  
 
E1A1304 Bezno DBSK 07.10. 16:00 ST  
 
E1A1305 Doubrava Jivina 07.10. 16:00 ST  
 
E1A1306 Kosmonosy "B" K.Hlavno 07.10. 16:00 ST  
 
E1A1307 Luštěnice Předměřice 07.10. 16:00 ST  
 


_________________________________________________________________________

27. září 2009

B E Z N O  " Ž " -  A K U M A   M L .  B O L E S L A V  " Ž "  5 : 1  ( 2 : 0 )
 
B r a n k y   Bezna: Koníček 3x
                               Abert 
                               Šelemon
R o z h o č í:  Novák  Václav


Koníček se 3. góly z tohoto utkání
drží 2. místo v tabulce střelců OP:

TABULKA STŘELCŮ ke dni 29.09.2009
Jméno Oddíl Počet
 
Hötzel Tomáš Krnsko 21
 
Koníček Tomáš Bezno 11
 
Barcal Jozef Doubrava 9
 
Víla Ladislav Doubrava 7
 
Zeithaml Erik Čejetice 7
 
Bodlák Petr K.Hlavno 6
 
Vojtíšek Michal Předměřice 6
 
Mlynka Ladislav Bakov 5
 
Černý Matěj Bezno 4
 
Nevrlý Martin Luštěnice 4
 
Pulec Ondřej Luštěnice 4
 
Zeler Jakub Březno 4
 
Čeleda Daniel Krnsko 3


 

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A0405 Luštěnice Březno 2:1     
 
E1A0407 K.Hlavno Jivina 6:0     
 
E1A0401 Krnsko Bakov 10:0     
 
E1A0402 Bezno AKUMA MB 5:1     
 
E1A0403 Doubrava Čejetice 3:0     
 
E1A0404 Kosmonosy "B" SKP MB 11:0     
 
E1A0406 Předměřice DBSK 9:0     
 


 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Krnsko 5 5 0 0 40: 3 15 ( 9)
 
2. Doubrava 5 5 0 0 29: 2 15 ( 6)
 
3. Kosmonosy "B" 5 5 0 0 27: 2 15 ( 6)
 
4. Bezno 5 4 1 0 26: 13 13 ( 4)
 
5. Luštěnice 5 3 1 1 17: 9 10 ( 4)
 
6. Čejetice 5 3 0 2 16: 8 9 ( 0)
 
7. Předměřice 5 3 0 2 23: 16 9 ( 0)
 
8. AKUMA MB 5 2 0 3 13: 19 6 ( 0)
 
9. Bakov 5 2 0 3 11: 26 6 ( 0)
 
10. K.Hlavno 5 1 1 3 17: 33 4 ( -5)
 
11. Březno 5 0 1 4 5: 22 1 ( -5)
 
12. Jivina 5 0 0 5 1: 21 0 ( -6)
 
13. DBSK 5 0 0 5 3: 25 0 ( -6)
 
14. SKP MB 5 0 0 5 6: 35 0 ( -9)
 


 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A0501 Jivina Krnsko 04.10. 08:30 NE  
 
E1A0502 DBSK K.Hlavno 04.10. 08:15 NE  
 
E1A0503 Březno Předměřice 04.10. 10:30 NE Židněves
 
E1A0504 SKP MB Luštěnice 03.10. 10:30 SO U koupaliště
 
E1A0505 Čejetice Kosmonosy "B" 04.10. 08:15 NE  
 
E1A0506 AKUMA MB Doubrava 03.10. 10:30 SO  
 
E1A0507 Bakov Bezno 04.10. 08:15 NE  
 
E1A1201 Krnsko Luštěnice 30.09. 16:30 ST  
 
E1A1202 Předměřice Kosmonosy "B" 30.09. 16:30 ST  
 
E1A1203 K.Hlavno Doubrava 30.09. 16:30 ST  
 
E1A1204 Jivina Bezno 30.09. 16:30 ST  
 
E1A1205 DBSK Bakov 30.09. 16:30 ST  
 
E1A1206 Březno AKUMA MB 30.09. 16:30 ST Židněves
 
E1A1207 SKP MB Čejetice 30.09. 16:30 ST U koupaliště
















_











_________________________________________________________________________

23. září 2009

V pohárové soutěži MFS žáků - CPYTRANS CUP:
B E Z N O  "Z "  - K N Ě Ž M O S T  " Ž "  2 : 1 ( 1 : 0 ) 
Obě branky domácích dal Koníček.

Bezenští žáci svým středečním vítězstvím postoupili do dalšího, třetího kola této pohárové soutěže, kde se utkají na domácí půdě s týmem Doubravy, vzešlým z vítěze duelu Luštěnice-Doubrava 0 : 6.
Případné vítězství by znamenalo již  postup do semifinale.

Rozpis MFS - pohárové soutěže ke stažení:
//www.fotbal.cz poháry//
_________________________________________________________________________

20. září 2009

Č E J E T I C E   " Ž "  -  B E Z N O   " Ž "   2 : 3  

  Branky Bezna : Koníček 2x 
                           Černý 1x



  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A0301 K.Hlavno Krnsko 1:13     
 
E1A0305 SKP MB Doubrava 0:6     
 
E1A0307 AKUMA MB Bakov 7:2     
 
E1A0302 Jivina Předměřice 0:6     
 
E1A0303 DBSK Luštěnice 1:7     
 
E1A0304 Březno Kosmonosy "B" 0:8     
 
E1A0306 Čejetice Bezno 2:3     
 


 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Krnsko 4 4 0 0 30: 3 12 ( 9)
 
2. Doubrava 4 4 0 0 26: 2 12 ( 6)
 
3. Kosmonosy "B" 4 4 0 0 16: 2 12 ( 6)
 
4. Bezno 4 3 1 0 21: 12 10 ( 4)
 
5. Čejetice 4 3 0 1 16: 5 9 ( 0)
 
6. Luštěnice 4 2 1 1 15: 8 7 ( 4)
 
7. Předměřice 4 2 0 2 14: 16 6 ( 0)
 
8. AKUMA MB 4 2 0 2 12: 14 6 ( 0)
 
9. Bakov 4 2 0 2 11: 16 6 ( 0)
 
10. Březno 4 0 1 3 4: 20 1 ( -5)
 
11. K.Hlavno 4 0 1 3 11: 33 1 ( -5)
 
12. DBSK 4 0 0 4 3: 16 0 ( -6)
 
13. Jivina 4 0 0 4 1: 15 0 ( -6)
 
14. SKP MB 4 0 0 4 6: 24 0 ( -9)
 


 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A0401 Krnsko Bakov 27.09. 08:15 NE  
 
E1A0402 Bezno AKUMA MB 27.09. 10:30 NE  
 
E1A0403 Doubrava Čejetice 27.09. 08:30 NE  
 
E1A0404 Kosmonosy "B" SKP MB 27.09. 10:30 NE  
 
E1A0405 Luštěnice Březno 26.09. 10:30 SO  
 
E1A0406 Předměřice DBSK 27.09. 08:30 NE  
 
E1A0407 K.Hlavno Jivina 26.09. 08:15 SO  
 


_________________________________________________________________________

13. září 2009

V druhém kole OP žáků
B E Z N O   "Ž"  -  S K P   M L. B O L E S L A V   6 : 4  ( 3 : 1 )


Branky Bezna : 
Koníček 3x
Varha 2x
Černý 1x 

Rozhodčí: N o v á k


























Ostatní  výsledky:

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A0206 Luštěnice Jivina 2:0     
 
E1A0201 Krnsko AKUMA MB 5:1     
 
E1A0202 Bakov Čejetice 1:6     
 
E1A0203 Bezno SKP MB 6:4     
 
E1A0204 Doubrava Březno 7:1     
 
E1A0205 Kosmonosy "B" DBSK 1:0     
 
E1A0207 Předměřice K.Hlavno 6:2     
 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Doubrava 3 3 0 0 20: 2 9 ( 3)
 
2. Krnsko 3 3 0 0 17: 2 9 ( 6)
 
3. Čejetice 3 3 0 0 14: 2 9 ( 3)
 
4. Kosmonosy "B" 3 3 0 0 8: 2 9 ( 3)
 
5. Bezno 3 2 1 0 18: 10 7 ( 1)
 
6. Bakov 3 2 0 1 9: 9 6 ( 0)
 
7. Luštěnice 3 1 1 1 8: 7 4 ( 1)
 
8. AKUMA MB 3 1 0 2 5: 12 3 ( 0)
 
9. Předměřice 3 1 0 2 8: 16 3 ( -3)
 
10. Březno 3 0 1 2 4: 12 1 ( -2)
 
11. K.Hlavno 3 0 1 2 10: 20 1 ( -2)
 
12. DBSK 3 0 0 3 2: 9 0 ( -3)
 
13. Jivina 3 0 0 3 1: 9 0 ( -3)
 
14. SKP MB 3 0 0 3 6: 18 0 ( -6)
 
  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A0301 K.Hlavno Krnsko 19.09. 10:30 SO  
 
E1A0302 Jivina Předměřice 20.09. 08:30 NE  
 
E1A0303 DBSK Luštěnice 20.09. 08:15 NE  
 
E1A0304 Březno Kosmonosy "B" 20.09. 10:30 NE Židněves
 
E1A0305 SKP MB Doubrava 19.09. 10:30 SO U koupaliště
 
E1A0306 Čejetice Bezno 20.09. 08:15 NE  
 
E1A0307 AKUMA MB Bakov 19.09. 10:30 SO  
 

__________________________________________________________________

9. září 2009

S K A L S K O   " Ž "   -   B E Z N O   " Ž "    5 : 8

V prvním kole žákovského poháru MFS COPYTRANS CUP zvítězilo bezenské družstvo po přesvědčivém výkonu a vyřadila tak žáky Skalska.
Branky Bezna: Šelemon Martin  2x
                        Černý Matěj        2x
                        Koníček Tomáš   2x
                        Varha Štěpán      1x
                        Mižigár Milan      1x
V dalším kole poháru se utkají na domácí půdě v Bezně 23. září od 16:30
s družstvem Kněžmostu.
_________________________________________________________________________

6. září 2009

B Ř E Z N O  Ž  -  B E Z N O  Ž   2 : 2  ( 1 : 1 )

Branky Bezna: Černý 2x, Koníček 2x
Žáci nevyužitím mnoha šancí uhráli podobně jako ve Struhách dorostenci  "jenom" remízu.

VÝSLEDKY
E1A0102 K.Hlavno Luštěnice 4:4     
 
E1A0106 SKP MB Bakov 2:5     
 
E1A0101 Předměřice Krnsko 1:5     
 
E1A0103 Jivina Kosmonosy "B" 0:3     
 
E1A0104 DBSK Doubrava 0:4     
 
E1A0105 Březno Bezno 2:2     
 
E1A0107 Čejetice AKUMA MB 5:0     

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Doubrava 2 2 0 0 13: 1 6 ( 3)
 
2. Krnsko 2 2 0 0 12: 1 6 ( 6)
 
3. Čejetice 2 2 0 0 8: 1 6 ( 0)
 
4. Bakov 2 2 0 0 8: 3 6 ( 3)
 
5. Kosmonosy "B" 2 2 0 0 6: 2 6 ( 3)
 
6. Bezno 2 1 1 0 12: 6 4 ( 1)
 
7. AKUMA MB 2 1 0 1 4: 7 3 ( 0)
 
8. Luštěnice 2 0 1 1 6: 7 1 ( 1)
 
9. Březno 2 0 1 1 3: 5 1 ( -2)
 
10. K.Hlavno 2 0 1 1 8: 14 1 ( -2)
 
11. Jivina 2 0 0 2 1: 6 0 ( -3)
 
12. DBSK 2 0 0 2 2: 8 0 ( -3)
 
13. SKP MB 2 0 0 2 2: 12 0 ( -6)
 
14. Předměřice 2 0 0 2 2: 14 0 ( -3)
 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A0201 Krnsko AKUMA MB 13.09. 08:15 NE  
 
E1A0202 Bakov Čejetice 13.09. 08:15 NE  
 
E1A0203 Bezno SKP MB 13.09. 10:30 NE  
 
E1A0204 Doubrava Březno 13.09. 08:30 NE  
 
E1A0205 Kosmonosy "B" DBSK 13.09. 10:30 NE  
 
E1A0206 Luštěnice Jivina 12.09. 10:30 SO  
 
E1A0207 Předměřice K.Hlavno 13.09. 08:30 NE  
 


_________________________________________________________________________


2. září  2009

B E Z N O  " Ž "  -   K O S T E L N Í    H  L A V N O  " Ž "    10 : 4 (  5 : 2 )


   V prvním kole podzimní sezony okresního přeboru žáků , Bezno na domácím hřišti zvítězilo přesvědčivým výkonem, kterému odpovidá i brankové skore.

Branky - K. Hlavno :  Sůra 2x, Bodlák 2x
              B e z n o  :   Koníček, Černý, Varha, Abert, Šelemon, Růžička

 














OP žáků - Mladá Boleslav
Fotbal > starší žáci > Středočeský kraj - Mladá Boleslav ročník 2009/10
 
  Zápasy 11.kola výsledky známé ve středdu ve 21:30  
     
  St 02.09. 17:00   SKP Mladá Boleslav - FK Krnsko   výsledek   více »  
  St 02.09. 17:00   Čechie Čejetice - Sokol Březno   výsledek   více »  
  St 02.09. 17:00   Akuma Mladá Boleslav - Dolnobousovský SK   4:2 (4:1)   více »  
  St 02.09. 17:00   SK Bakov n.Jizerou - SK Jivina   výsledek   více »  
  St 02.09. 17:00   SK Bezno-Sovinky - ZD Kostelní Hlavno   10:4 (5:2)   více »  
  St 02.09. 17:00   SK Jizeran Doubrava - SK Jizera Předměřice n.Jizerou   výsledek   více »  
  Čt 03.09. 17:00   SK Kosmonosy "B" - Sokol Luštěnice          
     
 
 
  Tabulka po 11.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     SK Bezno-Sovinky       1   1   0   0   10:4   0   3  
   2.     Akuma Mladá Boleslav       1   1   0   0   4:2   0   3  
   3.     FK Krnsko       0   0   0   0   0:0   0   0  
   4.     SK Jivina       0   0   0   0   0:0   0   0  
   5.     Sokol Březno       0   0   0   0   0:0   0   0  
   6.     SKP Mladá Boleslav       0   0   0   0   0:0   0   0  
   7.     Čechie Čejetice       0   0   0   0   0:0   0   0  
   8.     SK Bakov n.Jizerou       0   0   0   0   0:0   0   0  
   9.     SK Jizera Předměřice n.Jizerou       0   0   0   0   0:0   0   0  
   10.     SK Jizeran Doubrava       0   0   0   0   0:0   0   0  
   11.     SK Kosmonosy "B"       0   0   0   0   0:0   0   0  
   12.     Sokol Luštěnice       0   0   0   0   0:0   0   0  
   13.     Dolnobousovský SK       1   0   0   1   2:4   0   0  
   14.     ZD Kostelní Hlavno       1   0   0   1   4:10   0   0  
 
 
 
  Zápasy 1.kola  
     
  Ne 06.09.     SK Jizera Předměřice n.Jizerou - FK Krnsko          
  Ne 06.09.     ZD Kostelní Hlavno - Sokol Luštěnice          
  Ne 06.09.     SK Jivina - SK Kosmonosy "B"          
  Ne 06.09.     Dolnobousovský SK - SK Jizeran Doubrava          
  Ne 06.09.     Sokol Březno - SK Bezno-Sovinky          
  Ne 06.09.     SKP Mladá Boleslav - SK Bakov n.Jizerou          
  Ne 06.09.     Čechie Čejetice - Akuma Mladá Boleslav      
______________________________________________________________________

Starší data do června 2009 od října 2007 najdete v ARCHIVU :
Žáci archiv 2007-2009


21. června 2009

Č E J E T I C E  " Ž "  -  B E Z N O  " Ž "  5 : 3  ( 2 : 2 )

Ostatní známé výsledky a tabulka:

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A2607 K.Hlavno SKP MB 2:9   
 
E1A2601 Doubrava Březno 5:1   
 
E1A2602 Předměřice Krnsko 1:7   
 
E1A2604 DBSK Bakov 1:5   
 
E1A2605 Kosmonosy "B" Bělá 3:0   
 
E1A2606 Čejetice Bezno 5:3   
 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Bakov 26 21 1 4 163: 41 64 ( 25)
 
2. Krnsko 26 19 3 4 124: 33 60 ( 21)
 
3. Doubrava 26 17 4 5 90: 31 55 ( 16)
 
4. Březno 26 17 2 7 118: 49 53 ( 14)
 
5. SKP MB 26 14 3 9 101: 46 45 ( 6)
 
6. DBSK 26 14 3 9 48: 48 45 ( 6)
 
7. Kosmonosy "B" 26 14 2 10 80: 51 44 ( 5)
 
8. Akuma MB 26 12 1 13 66: 72 37 ( -2)
 
9. Předměřice 26 12 1 13 86:111 37 ( -2)
 
10. K.Hlavno 26 6 5 15 47:117 23 (-16)
 
11. Bezno 26 5 4 17 34: 96 19 (-20)
 
12. Jivina 26 4 4 18 22:106 16 (-23)
 
13. Čejetice 26 5 1 20 27:123 16 (-23)
 
14. Bělá 26 4 2 20 29:111 14 (-25)
 

__________________________________________________________________________

14. června 2009

B E Z N O  " Ž "  -  K O S T E L N Í   H L A V N O " Ž "  2 : 6 ( 2 : 1 )


Ostatní  výsledky a tabulka :

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A2501 SKP MB Doubrava 2:2   
 
E1A2503 Bělá Čejetice 1:2   
 
E1A2506 Krnsko Akuma MB 4:2 (2:1) 25
Branky: Čadil Ondřej 2, Hrdlička Martin, Soumar Dominik - Mrňák Jaroslav, Šichan Lukáš; Rozhodčí: Dragoun Radek
 
E1A2507 Březno Předměřice 9:1 (1:1) 10
Branky: Zeler Jakub 5, Dezsö Lukáš 2, Ragulík Jiří 2 - Prager Karel; Rozhodčí: Bišický
 
E1A2502 Bezno K.Hlavno 2:6 (2:1) 50  
Branky: Kolařík Martin 2 - Bodlák Petr 2, Rambousek Patrik 2, Dytrych Tomáš, Prášil Petr; Rozhodčí: Laik
 
E1A2504 Bakov Kosmonosy "B" 2:1 (0:0) 80
Branky: Nedvěd Stanislav 2 - Medvec Maroš; Rozhodčí: Brodský Luboš
 
E1A2505 Jivina DBSK 0:2   
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Bakov 25 20 1 4 158: 40 61 ( 22)
 
2. Krnsko 25 18 3 4 117: 32 57 ( 18)
 
3. Březno 25 17 2 6 117: 44 53 ( 14)
 
4. Doubrava 25 16 4 5 85: 30 52 ( 16)
 
5. DBSK 25 14 3 8 47: 43 45 ( 9)
 
6. SKP MB 25 13 3 9 92: 44 42 ( 3)
 
7. Kosmonosy "B" 25 13 2 10 77: 51 41 ( 5)
 
8. Akuma MB 26 12 1 13 66: 72 37 ( -2)
 
9. Předměřice 25 12 1 12 85:104 37 ( 1)
 
10. K.Hlavno 25 6 5 14 45:108 23 (-13)
 
11. Bezno 25 5 4 16 31: 91 19 (-20)
 
12. Jivina 26 4 4 18 22:106 16 (-23)
 
13. Bělá 25 4 2 19 29:108 14 (-25)
 
14. Čejetice 25 4 1 20 22:120 13 (-23)
 


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A2601 Doubrava Březno 21.06. 10:30 NE  
 
E1A2602 Předměřice Krnsko 21.06. 10:30 NE  
 
E1A2604 DBSK Bakov 21.06. 08:15 NE  
 
E1A2605 Kosmonosy "B" Bělá 21.06. 10:30 NE  
 
E1A2606 Čejetice Bezno 21.06. 08:15 NE  
 
E1A2607 K.Hlavno SKP MB 20.06. 10:30 SO  
 

__________________________________________________________________________

6. června 2009

S K P  M L . B O L E S L A V  " Ž "  -   B E Z N O  " Ž " 8 : 0  ( 2 : 0 )


  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A2603 Akuma MB Jivina 1:1 (1:1) 10
Branky: Bareš Aleš - Bureš Lukáš
 
E1A2402 Akuma MB Březno 2:1   
 
E1A2406 K.Hlavno Bělá 1:4   
 
E1A2407 SKP MB Bezno 8:0   
 
E1A2401 Doubrava Předměřice 7:0   
 
E1A2403 DBSK Krnsko 0:3   
 
E1A2404 Kosmonosy "B" Jivina 0:5   
 
E1A2405 Čejetice Bakov 0:4   
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Bakov 24 19 1 4 156: 39 58 ( 22)
 
2. Krnsko 24 17 3 4 113: 30 54 ( 18)
 
3. Doubrava 24 16 3 5 83: 28 51 ( 15)
 
4. Březno 24 16 2 6 108: 43 50 ( 14)
 
5. DBSK 24 13 3 8 45: 43 42 ( 6)
 
6. SKP MB 24 13 2 9 90: 42 41 ( 5)
 
7. Kosmonosy "B" 24 13 2 9 76: 49 41 ( 5)
 
8. Akuma MB 25 12 1 12 64: 68 37 ( -2)
 
9. Předměřice 24 12 1 11 84: 95 37 ( 1)
 
10. K.Hlavno 24 5 5 14 39:108 20 (-16)
 
11. Bezno 24 5 4 15 29: 85 19 (-17)
 
12. Jivina 25 4 4 17 22:104 16 (-20)
 
13. Bělá 24 4 2 18 30:106 14 (-22)
 
14. Čejetice 24 3 1 20 20:119 10 (-26)
 


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A2501 SKP MB Doubrava 13.06. 10:30 SO U koupaliště
 
E1A2502 Bezno K.Hlavno 14.06. 10:30 NE  
 
E1A2503 Bělá Čejetice 13.06. 10:30 SO Čistá
 
E1A2504 Bakov Kosmonosy "B" 14.06. 10:30 NE  
 
E1A2505 Jivina DBSK 14.06. 10:30 NE  
 
E1A2506 Krnsko Akuma MB 13.06. 10:30 SO Zámostí
 
E1A2507 Březno Předměřice 13.06. 10:30 SO Židněves
 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

31. května 2009

B E Z N O  " Ž "   -  D O U B R A V A  " Ž "  1 : 7  ( 1 : 4 )


Branky - Bezno:      Krynyckyj Dimitryj
              Doubrava: Kašpárek 2x, Barcar 2x, Fidler, Puchýř


  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A2306 Březno DBSK 0:1 (0:1) 30
Branky: Vitvar Milan; Rozhodčí: Maťátko Roman
 
E1A2305 Krnsko Kosmonosy "B" 1:3 (0:3) 40
Branky: Hofman Jan - Matějček Tomáš, Medvec Maroš, Zima Zbyněk; Rozhodčí: Tvaroh Petr
 
E1A2302 Bělá SKP MB 1:4   
 
E1A2301 Bezno Doubrava 1:7   
 
E1A2303 Bakov K.Hlavno 15:1   
 
E1A2304 Jivina Čejetice 0:2   
 
E1A2307 Předměřice Akuma MB 3:8   
 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Bakov 23 18 1 4 152: 39 55 ( 19)
 
2. Krnsko 23 16 3 4 110: 30 51 ( 15)
 
3. Březno 23 16 2 5 107: 41 50 ( 14)
 
4. Doubrava 23 15 3 5 76: 28 48 ( 15)
 
5. DBSK 23 13 3 7 45: 40 42 ( 9)
 
6. Kosmonosy "B" 23 13 2 8 76: 44 41 ( 8)
 
7. SKP MB 23 12 2 9 82: 42 38 ( 5)
 
8. Předměřice 23 12 1 10 84: 88 37 ( 1)
 
9. Akuma MB 23 11 0 12 61: 66 33 ( 0)
 
10. K.Hlavno 23 5 5 13 38:104 20 (-13)
 
11. Bezno 23 5 4 14 29: 77 19 (-17)
 
12. Jivina 23 3 3 17 16:103 12 (-24)
 
13. Bělá 23 3 2 18 26:105 11 (-25)
 
14. Čejetice 23 3 1 19 20:115 10 (-23)
 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A2401 Doubrava Předměřice 07.06. 08:30 NE  
 
E1A2402 Akuma MB Březno 06.06. 09:00 SO  
 
E1A2403 DBSK Krnsko 07.06. 08:15 NE  
 
E1A2404 Kosmonosy "B" Jivina 07.06. 10:30 NE  
 
E1A2405 Čejetice Bakov 07.06. 08:15 NE  
 
E1A2406 K.Hlavno Bělá 06.06. 10:30 SO  
 
E1A2407 SKP MB Bezno 06.06. 10:30 SO U koupaliště
 
E1A2603 Akuma MB Jivina 03.06. 17:00 ST  
 

_________________________________________________________________________

24. května 2009

B E Z N O  " Ž "  -   B Ě L Á  p. B.  " Ž "   3 : 0  ( 1 : 0 )



Branky - Bezno: Koníček 2x, Krynyckyj

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A2205 K.Hlavno Jivina 1:1   
 
E1A2206 SKP MB Bakov 0:3   
 
E1A2201 Doubrava Akuma MB 2:0   
 
E1A2202 DBSK Předměřice 6:4   
 
E1A2203 Kosmonosy "B" Březno 0:3   
 
E1A2204 Čejetice Krnsko 1:2   
 
E1A2207 Bezno Bělá 3:0   
 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Bakov 22 17 1 4 137: 38 52 ( 19)
 
2. Krnsko 22 16 3 3 109: 27 51 ( 18)
 
3. Březno 22 16 2 4 107: 40 50 ( 17)
 
4. Doubrava 22 14 3 5 69: 27 45 ( 12)
 
5. DBSK 22 12 3 7 44: 40 39 ( 6)
 
6. Kosmonosy "B" 22 12 2 8 73: 43 38 ( 5)
 
7. Předměřice 22 12 1 9 81: 80 37 ( 4)
 
8. SKP MB 22 11 2 9 78: 41 35 ( 2)
 
9. Akuma MB 22 10 0 12 53: 63 30 ( -3)
 
10. K.Hlavno 22 5 5 12 37: 89 20 (-13)
 
11. Bezno 22 5 4 13 28: 70 19 (-14)
 
12. Jivina 22 3 3 16 16:101 12 (-21)
 
13. Bělá 22 3 2 17 25:101 11 (-22)
 
14. Čejetice 22 2 1 19 18:115 7 (-26)
 


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A2301 Bezno Doubrava 31.05. 08:30 NE  
 
E1A2302 Bělá SKP MB 30.05. 08:30 SO  
 
E1A2303 Bakov K.Hlavno 31.05. 10:30 NE  
 
E1A2304 Jivina Čejetice 31.05. 08:30 NE  
 
E1A2305 Krnsko Kosmonosy "B" 27.05. 17:00 ST Zámostí
 
E1A2306 Březno DBSK 26.05. 17:00 ÚT Židněves
 
E1A2307 Předměřice Akuma MB 31.05. 08:30 NE  
 

_________________________________________________________________________

17.května 2009

B A K O V   " Ž "  -   B E Z N O  " Ž "   2 : 3  ( 1 : 2 ) 

Žáci na rozdíl od dorostu zaznamenali úspěch a zasloží si pochválit.
Branky Bezna:  Koníček, Černý,
Matula

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A2101 Bělá Doubrava 2:2   
 
E1A2104 Krnsko K.Hlavno 15:0   
 
E1A2105 Březno Čejetice 2:1   
 
E1A2107 Akuma MB DBSK 2:1   
 
E1A2102 Bakov Bezno 2:3   
 
E1A2103 Jivina SKP MB 0:3   
 
E1A2106 Předměřice Kosmonosy "B" 1:4   
 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Bakov 21 16 1 4 134: 38 49 ( 16)
 
2. Krnsko 21 15 3 3 107: 26 48 ( 15)
 
3. Březno 21 15 2 4 104: 40 47 ( 14)
 
4. Doubrava 21 13 3 5 67: 27 42 ( 12)
 
5. Kosmonosy "B" 21 12 2 7 73: 40 38 ( 8)
 
6. Předměřice 21 12 1 8 77: 74 37 ( 4)
 
7. DBSK 21 11 3 7 38: 36 36 ( 6)
 
8. SKP MB 21 11 2 8 78: 38 35 ( 5)
 
9. Akuma MB 21 10 0 11 53: 61 30 ( -3)
 
10. K.Hlavno 21 5 4 12 36: 88 19 (-11)
 
11. Bezno 21 4 4 13 25: 70 16 (-14)
 
12. Bělá 21 3 2 16 25: 98 11 (-22)
 
13. Jivina 21 3 2 16 15:100 11 (-22)
 
14. Čejetice 21 2 1 18 17:113 7 (-23)
 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A2201 Doubrava Akuma MB 24.05. 08:30 NE  
 
E1A2202 DBSK Předměřice 24.05. 08:15 NE  
 
E1A2203 Kosmonosy "B" Březno 24.05. 10:30 NE  
 
E1A2204 Čejetice Krnsko 24.05. 08:15 NE  
 
E1A2205 K.Hlavno Jivina 23.05. 10:30 SO  
 
E1A2206 SKP MB Bakov 23.05. 10:30 SO U koupaliště
 
E1A2207 Bezno Bělá 24.05. 08:30 NE  
 

_________________________________________________________________________

10. května 2009


B E Z N O  Ž  -   J I V I N A  " Ž "   3 : 1  ( 1 : 0 )


Branky  -  Jivina: Lukáš Bureš
                Bezno: Koníček, Krinycky
Rozhodčí: Kiceluk

  V Ý S L E D K Y
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A2004 K.Hlavno Březno 0:12   
 
E1A2005 SKP MB Krnsko 1:0   
 
E1A2007 Bělá Bakov 1:5   
 
E1A2001 Doubrava DBSK 4:1   
 
E1A2002 Kosmonosy "B" Akuma MB 0:5   
 
E1A2003 Čejetice Předměřice 4:6   
 
E1A2006 Bezno Jivina 3:1   
 


  T A B U L K A
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Bakov 20 16 1 3 132: 35 49 ( 19)
 
2. Krnsko 20 14 3 3 92: 26 45 ( 15)
 
3. Březno 20 14 2 4 102: 39 44 ( 14)
 
4. Doubrava 20 13 2 5 65: 25 41 ( 11)
 
5. Předměřice 20 12 1 7 76: 70 37 ( 7)
 
6. DBSK 20 11 3 6 37: 34 36 ( 6)
 
7. Kosmonosy "B" 20 11 2 7 69: 39 35 ( 5)
 
8. SKP MB 20 10 2 8 75: 38 32 ( 2)
 
9. Akuma MB 20 9 0 11 51: 60 27 ( -3)
 
10. K.Hlavno 20 5 4 11 36: 73 19 (-11)
 
11. Bezno 20 3 4 13 22: 68 13 (-17)
 
12. Jivina 20 3 2 15 15: 97 11 (-19)
 
13. Bělá 20 3 1 16 23: 96 10 (-20)
 
14. Čejetice 20 2 1 17 16:111 7 (-23)
 


  N Á S L E D U J Í C Í    K O L O
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A2101 Bělá Doubrava 16.05. 08:30 SO  
 
E1A2102 Bakov Bezno 17.05. 08:30 NE  
 
E1A2103 Jivina SKP MB 17.05. 08:30 NE  
 
E1A2104 Krnsko K.Hlavno 16.05. 10:30 SO Zámostí
 
E1A2105 Březno Čejetice 16.05. 10:30 SO Židněves
 
E1A2106 Předměřice Kosmonosy "B" 17.05. 08:30 NE  
 
E1A2107 Akuma MB DBSK 16.05. 09:00 SO  
 

__________________________________________________________________________

2. května 2009

K R N S K O  " Ž "  -   B E Z N O  " Ž "    5 : 0  ( 2 : 0 )

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A1903 Krnsko Bezno 4:0     
 
E1A1904 Březno SKP MB 3:1     
 
E1A1906 Akuma MB Čejetice 9:0     
 
E1A1901 Bakov Doubrava 4:3     
 
E1A1902 Jivina Bělá 2:1     
 
E1A1905 Předměřice K.Hlavno 12:1     
 
E1A1907 DBSK Kosmonosy "B" 0:6     
 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Bakov 19 15 1 3 127: 34 46 ( 16)
 
2. Krnsko 19 14 3 2 92: 25 45 ( 15)
 
3. Březno 19 13 2 4 90: 39 41 ( 11)
 
4. Doubrava 19 12 2 5 61: 24 38 ( 11)
 
5. DBSK 19 11 3 5 36: 30 36 ( 6)
 
6. Kosmonosy "B" 19 11 2 6 69: 34 35 ( 8)
 
7. Předměřice 19 11 1 7 70: 66 34 ( 4)
 
8. SKP MB 19 9 2 8 74: 38 29 ( 2)
 
9. Akuma MB 19 8 0 11 46: 60 24 ( -6)
 
10. K.Hlavno 19 5 4 10 36: 61 19 ( -8)
 
11. Jivina 19 3 2 14 14: 94 11 (-19)
 
12. Bezno 19 2 4 13 19: 67 10 (-17)
 
13. Bělá 19 3 1 15 22: 91 10 (-17)
 
14. Čejetice 19 2 1 16 12:105 7 (-20)
 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A2001 Doubrava DBSK 10.05. 08:30 NE  
 
E1A2002 Kosmonosy "B" Akuma MB 10.05. 10:30 NE  
 
E1A2003 Čejetice Předměřice 10.05. 08:15 NE  
 
E1A2004 K.Hlavno Březno 09.05. 10:30 SO  
 
E1A2005 SKP MB Krnsko 09.05. 10:30 SO U koupaliště
 
E1A2006 Bezno Jivina 10.05. 08:30 NE  
 
E1A2007 Bělá Bakov 09.05. 08:30 SO  

__________________________________________________________________________

26. dubna 2009

B E Z N O  " Ž "  -   B Ř E Z N O " Ž "    2 : 2  ( 0 : 2 )



Branky -  Březno:  Mikota  2x
               Bezno:   Koníček 2x

































  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A1803 K.Hlavno Akuma MB 1:4     
 
E1A1804 SKP MB Předměřice 8:0     
 
E1A1806 Bělá Krnsko 1:8     
 
E1A1801 Doubrava Kosmonosy "B" 2:1     
 
E1A1802 Čejetice DBSK 0:2     
 
E1A1805 Bezno Březno 2:2     
 
E1A1807 Bakov Jivina 10:1     
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Bakov 18 14 1 3 123: 31 43 ( 16)
 
2. Krnsko 18 13 3 2 88: 25 42 ( 15)
 
3. Březno 18 12 2 4 87: 38 38 ( 11)
 
4. Doubrava 18 12 2 4 58: 20 38 ( 11)
 
5. DBSK 18 11 3 4 36: 24 36 ( 9)
 
6. Kosmonosy "B" 18 10 2 6 63: 34 32 ( 5)
 
7. SKP MB 18 9 2 7 73: 35 29 ( 2)
 
8. Předměřice 17 9 1 7 52: 63 28 ( 1)
 
9. Akuma MB 18 7 0 11 37: 60 21 ( -6)
 
10. K.Hlavno 18 5 4 9 35: 49 19 ( -8)
 
11. Bezno 18 2 4 12 19: 63 10 (-17)
 
12. Bělá 18 3 1 14 21: 89 10 (-17)
 
13. Jivina 17 2 2 13 10: 87 8 (-16)
 
14. Čejetice 18 2 1 15 12: 96 7 (-20)
 


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A1901 Bakov Doubrava 03.05. 08:30 NE  
 
E1A1902 Jivina Bělá 03.05. 08:30 NE  
 
E1A1903 Krnsko Bezno 02.05. 10:30 SO Zámostí
 
E1A1904 Březno SKP MB 02.05. 08:30 SO Židněves
 
E1A1905 Předměřice K.Hlavno 03.05. 08:30 NE  
 
E1A1906 Akuma MB Čejetice 02.05. 09:00 SO  
 
E1A1907 DBSK Kosmonosy "B" 03.05. 08:15 NE  
__________________________________________________________________________

12. dubna 2009

B E Z N O  "Ž"  -  A K U M A  Mladá Boleslav "Ž"  1 : 2  ( 1 : 1 ) 



Branky -  Akuma:  Gavra Jakub, Bareš Aleš
               Bezno :   Krynycky Dimitro

V brance si vedl velmi dobře, již podruhé Lukáš Matula

Více o utkání v rubrice :
"Družstav /Žáci"










Ostatní výsledky a tabulka:

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A1602 K.Hlavno Kosmonosy "B" 1:4     
 
E1A1603 SKP MB DBSK 3:1     
 
E1A1601 Doubrava Čejetice 9:0     
 
E1A1604 Bezno Akuma MB 1:2     
 
E1A1606 Bakov Březno 14:0     
 
E1A1607 Jivina Krnsko 0:2     
 



  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Bakov 16 13 1 2 113: 27 40 ( 16)
 
2. Krnsko 16 11 3 2 77: 24 36 ( 12)
 
3. Březno 16 11 1 4 79: 35 34 ( 10)
 
4. Doubrava 16 10 2 4 55: 19 32 ( 8)
 
5. DBSK 16 9 3 4 28: 24 30 ( 6)
 
6. Kosmonosy "B" 16 9 2 5 53: 32 29 ( 5)
 
7. SKP MB 16 8 2 6 64: 33 26 ( 2)
 
8. Předměřice 14 8 1 5 50: 51 25 ( 1)
 
9. K.Hlavno 16 5 4 7 34: 39 19 ( -5)
 
10. Akuma MB 16 5 0 11 31: 58 15 ( -9)
 
11. Bezno 16 2 3 11 16: 59 9 (-15)
 
12. Jivina 15 2 2 11 9: 76 8 (-13)
 
13. Bělá 15 2 1 12 16: 75 7 (-14)
 
14. Čejetice 16 2 1 13 12: 85 7 (-17)
 


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A1701 Jivina Doubrava 19.04. 08:30 NE  
 
E1A1702 Krnsko Bakov 18.04. 10:30 SO Zámostí
 
E1A1703 Březno Bělá 18.04. 08:30 SO Židněves
 
E1A1704 Předměřice Bezno 19.04. 08:30 NE  
 
E1A1705 Akuma MB SKP MB 18.04. 09:00 SO  
 
E1A1706 DBSK K.Hlavno 19.04. 08:15 NE  
 
E1A1707 Kosmonosy "B" Čejetice 19.04. 10:30 NE  
 


_________________________________________________________________________

5. dubna 2009

Dolnobousovský S K  " Ž "   -   B E Z N O   " Ž "    2 : 1 ( 1 : 1 )

  OSTATNÍ VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A1501 Krnsko Doubrava 2:0     
 
E1A1502 Březno Jivina 5:0     
 
E1A1504 Akuma MB Bělá 2:1     
 
E1A1503 Předměřice Bakov 2:10     
 
E1A1505 DBSK Bezno 2:1     
 
E1A1506 Kosmonosy "B" SKP MB 3:1     
 
E1A1507 Čejetice K.Hlavno 3:0     
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Bakov 15 12 1 2 99: 27 37 ( 16)
 
2. Březno 15 11 1 3 79: 21 34 ( 10)
 
3. Krnsko 15 10 3 2 75: 24 33 ( 9)
 
4. DBSK 15 9 3 3 27: 21 30 ( 6)
 
5. Doubrava 15 9 2 4 46: 19 29 ( 8)
 
6. Kosmonosy "B" 15 8 2 5 49: 31 26 ( 2)
 
7. Předměřice 14 8 1 5 50: 51 25 ( 1)
 
8. SKP MB 15 7 2 6 61: 32 23 ( 2)
 
9. K.Hlavno 15 5 4 6 33: 35 19 ( -2)
 
10. Akuma MB 15 4 0 11 29: 57 12 (-12)
 
11. Bezno 15 2 3 10 15: 57 9 (-12)
 
12. Jivina 14 2 2 10 9: 74 8 (-10)
 
13. Bělá 15 2 1 12 16: 75 7 (-14)
 
14. Čejetice 15 2 1 12 12: 76 7 (-17)
 


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A1601 Doubrava Čejetice 12.04. 08:30 NE  
 
E1A1602 K.Hlavno Kosmonosy "B" 11.04. 10:30 SO  
 
E1A1603 SKP MB DBSK 11.04. 10:30 SO U koupaliště
 
E1A1604 Bezno Akuma MB 12.04. 10:30 NE  
 
E1A1605 Bělá Předměřice 11.04. 08:30 SO  
 
E1A1606 Bakov Březno 12.04. 08:30 NE  
 
E1A1607 Jivina Krnsko 12.04. 08:30 NE  
 

_________________________________________________________________________

29. března 2009

B E Z N O  "Ž"   -  K O S M O N O S Y  "Ž" B   1 : 6 ( 0 : 2 )



Byl to výprask. K jedinému čestnému gólu domácích se 
"p r ý  u k o p l"  Lukáš  M a t u l a.

  OSTATNÍ VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E1A1402 SKP MB Čejetice 11:0     
 
E1A1404 Bělá DBSK 0:1     
 
E1A1407 Krnsko Březno 6:1     
 
E1A1401 Doubrava K.Hlavno 9:1     
 
E1A1403 Bezno Kosmonosy "B" 1:6     
 
E1A1405 Bakov Akuma MB 6:1     
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Bakov 14 11 1 2 89: 25 34 ( 13)
 
2. Březno 14 10 1 3 74: 21 31 ( 10)
 
3. Krnsko 14 9 3 2 73: 24 30 ( 9)
 
4. Doubrava 14 9 2 3 46: 17 29 ( 8)
 
5. DBSK 14 8 3 3 25: 20 27 ( 6)
 
6. Předměřice 13 8 1 4 48: 41 25 ( 4)
 
7. SKP MB 14 7 2 5 60: 29 23 ( 2)
 
8. Kosmonosy "B" 14 7 2 5 46: 30 23 ( 2)
 
9. K.Hlavno 14 5 4 5 33: 32 19 ( -2)
 
10. Akuma MB 14 3 0 11 27: 56 9 (-12)
 
11. Bezno 14 2 3 9 14: 55 9 (-12)
 
12. Jivina 13 2 2 9 9: 69 8 (-10)
 
13. Bělá 14 2 1 11 15: 73 7 (-14)
 
14. Čejetice 14 1 1 12 9: 76 4 (-17)
 


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E1A1501 Krnsko Doubrava 04.04. 10:30 SO Zámostí
 
E1A1502 Březno Jivina 04.04. 10:30 SO Židněves
 
E1A1503 Předměřice Bakov 05.04. 10:30 NE  
 
E1A1504 Akuma MB Bělá 04.04. 09:00 SO  
 
E1A1505 DBSK Bezno 05.04. 08:15 NE  
 
E1A1506 Kosmonosy "B" SKP MB 05.04. 10:30 NE  
 
E1A1507 Čejetice K.Hlavno 05.04. 08:15 NE  
 

__________________________________________________________________________

 

 

 

Menu

*      P O Z V Á N K A    .
Plakát na čerty 2 jpeg Malý na web.jpg

 V Ý S L E D K Y
BEZNO A - K. VRUTICE A
3:4 (1:1)
D. LHOTA - BEZNO A
8:5 (3:3)
BEZNO A - DOUBRAVA A
1:8 (1:4)
 1. kolo poháru Copytrans Cup:
BEZNO Ž - D. LHOTA Ž
3:2 (2:1)
OBRUBY - BEZNO B
8:2 (5:2)
20171104_113123[142].jpg
___________________________

  V Ý S L E D K Y  OKRESU M B

____________________________

R E S T A U R A C E  N a  h ř i š t i
    Po, Čt, Pá, So, Ne 17.00 - 22.00 hod.
   Út a St - zavřeno, není-li  fotbal

Maru ve službě
Baner Městys Bezno

Baner Sovínky

Kovo Benda baner[4].jpg 

 

 
 

Vyhledat v textu

11. 12. Dana

Zítra: Simona

Diskusní fórum

příspěvků: 169

Návštěvnost stránek

318585