Diskusní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 7. 6. 2011 16:48
  mirek podzimek
  trener

  Bábo ten autobus si dohodnul vedoucí bečka Macháček J. až na zápase dorostu.S ,A' mužstvem měl jet p. Tomsa ale zapoměl na to a když jsem mu volal kde je tak jste my řekli že jedete autama ať autobus nescháním že kluci v tom neviděj problém.Tak v tom nehledej spiknutí proti tobě nebo áčku v mé osobě nebo od J.Macháčka. S pozdravem M. Podzimek


 • 7. 6. 2011 8:41
  Jiri Pejšek - Moderátor
  Trenér Karel Jeřábek

  Asi se ti to nebude Karle líbit, ale při přepisování tvého vyjádření k zápasu v Dobrocvicích mě zasvrběl jazyk a potom i prsty a musím se přiznat, že začínám v něčem souhlasit s "Fantomem" této diskuzní rubriky jménem "Fanoušek".
  To proto, že jsem byl na zápase Béčka ve Zdětíně, do konce i jako šofér a fotoreportér a žádné hvězdy na střídačce týmu "A" jsem tam nezaregistroval. Snad jenom M. Podzimka a on mi jistě promine - taková hvězda co zachrání Ačko zase není.
  Chci naznačit, že problém neúspěchu, spíš výprasku v Dodrovicích není přetahování hráčů z kádru Ačka do Béčka, protože do Zdětína jel spíš tým Starých pánů a dorostenci, po oslavě postupu (s výjimkou snad jednohopo), jen v roly diváků.
  Jinými slovy: Když jsi měl k dispozici jen 5 svých kmenových hráčů, tak problém nebude v Béčku a menežmementu "jisté části vedení klubu", ale v tvých hráčích, respektive v jejich přísupu a od toho to zlepšit, je dle mého názoru především trenér.
  Pokud jde o autobus, tak pochopení není tak složité. Pan Tomsa na autobus pro Ačko prostě zapoměl, po urgenci se omluvil a není v tom nutno hledat nějaké spiknutí. Malý autobus do Zdětína byl sjednán úplně narychlo během zápasu dorostu v Předměřicích po dohodě, že dorost oplatí fandění Béčku a do Zdětína s nima pojedou. Nebyl by asi problém když malý autobus stál v době Všeho odjezdu na parkovišti u hřiště, cinknout mi telefonem a následně společně dopravu do Dobrovic za Zdětín vyměnit.Je to spíš o komunikaci a nejaké operativnosti.

  Jětě mi dvolte jednu reakci na sáhodlouhou a snad již vyčpělou diskusi s fantomem Fanouškem.
  Protože jako administrátor vidím e-malové adresy diskutujících působyla na mne úsměvně, jednak snaha Fanouška kamuflovat pokaždé jinak svou adresu ale i horlivé pranýřování a moralizování některých ostatních diskutujících, jeho anonymnost a přitom se samy podepisují "M9", "Vraňas", "Laibys" či podobným pseudonymem.
  J e v t o m n ě j a k ý r o z d í l ?


 • 4. 6. 2011 20:18
  vraňas
  Fans

  doufám,že zejtra pojede hodně lidí :))


 • 4. 6. 2011 20:17
  vraňas
  Fans


 • 31. 5. 2011 20:18
  Machi
  pro Karla Kumberu

  Karle, nezapomeň v neděli 12.06. na zápas B mužstva s Kochánkami vzít 1 litr rumu jako omluvu mančaftu za neproměněnou penaltu za stavu 3:3 v zápase s Kostelním Hlavnem B, děkuji ,pokud se nevypije po zápase tak na rozlučce se sezonou 18.06. na Ouči se určitě vypije:-)) Honza M.


 • 31. 5. 2011 9:14
  lajfik
  pro fanouška

  Copak chlapče došli ti slova?????
  Nebo se bojíš???????


 • 28. 5. 2011 14:02
  Lajfik
  Pro fanouška

  Tak hele ja nevím kdo ti co udělal z Bezna a už vůbec nechápu proč se navážíš do jednoho z nejlepších fotbalových trenérů. Pokud něco proti našemu trenérovi nebo nákýmu hráči z áčka máš tak přid buď v uterý.čtvrtek na trenink nebo na příští domácí zápas a vyříkáme si to spolu jo a nebo jestli se bojíš tak sem přestaň psát anonymně a začni se sem podepisovat!!!!!!!!


 • 27. 5. 2011 21:20
  Karel Kumbera
  reakce na fanouška

  Když člověk někomu složí poklonu tak to nemusí vždy znamenat že mu leze do prdele já pana jeřábka znám už od dorosteneckýho věku a opravdu si ho moc vážim,ale samozřejmě jsem počítal s tím že pár omezenců to vezme jinak než to doopravdy je ale to už si každý musí přebrat sám samozřejmě že chci hrát ostatně jako i další hráči Bezna,ale takhle jsem to milej fanoušku opravdu nemyslel i když věřím že ti to nahrálo do karet sbohem.


 • 26. 5. 2011 13:28
  m9
  reakce na fanouška

  Fanoušku moc mě mrzí že ti tvůj zdravotní stav nedovolí hrát v bezně nebo kdekoli jinde fotbal.Protože podle toho co jsi nám tady už napsal bys byl kvalitní posila jak na hřiště tak i do klubového vedení jak ty všechno víš, tak bys nám určitě poradil co děláme špatně a co máme kde zlepšit.Psát a povídat umí každej ale dělat nechce nikdo!!!! S pozdravem m9


 • 25. 5. 2011 11:45
  fanoušek

  nevím kdo jste pane Kundera, ale naprosto souhlasím s níže napsaným komentářem. že se nestydíte. příště trochu sebeúcty. a ohledně odstatních komentářů, bohužel mi to zdravotní stav nedovoluje, ale věřte, že bych rád přišel a udělal vám v tom pořádek.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Menu

P O Z  V Á N K A

So 2.6. od 9.30hod   žáci 7+1      

    So 2.6. od 17.00hod              Bezno "A" - Struhy

Ne 2.6. od 17.00hod               Bezno "B"   -   Kr.Vrutice "B"

_________________________

R E S T A U R A C E  N a  hřišti

    Po  -  zavřeno

   Út, St, Čt, Pá    17.00 - 22.00hod

   So, Ne                16.00 - 22.00hod

Otevírací doba se mění podle začátku fotbalů.

Maru ve službě
Baner Městys Bezno

Baner Sovínky

Kovo Benda baner[4].jpg

Baner SportFotbal.jpg

Vyhledat v textu

26. 6. Adriana

Zítra: Ladislav

Diskusní fórum

příspěvků: 170

Návštěvnost stránek

344741