mirek9
    Poslední zápas

Bezno – Krnsko
    1:2 (1:1)
    Zápas v Bezně měl jen průměrnou úroveň. V derby se nakonec radovali hosté, kteří vstřelili vítězný gól až v samotném závěru zápasu po chybě domácí obrany.
    Nakonec šlo o výhru zaslouženou, protože v zápase, kde o nic nešlo, bylo přeci jenom bojovnější Krnsko. Přesto to byli domácí, kdo měl během zápasu více ze hry a měli také více šancí, ale se střelbou byli na štíru.
    Už ve 3. minutě šel hostující tým do vedení, když Vízkovou přihrávkou nepohrdl David Šotka. V 8. minutě přidalo Krnsko i druhý gól, ale praporek nad hlavou pomezního neumožnil jeho uznání pro ofsajd.
    Pak se konečně také vzbudili domácí a začali ohrožovat soupeřovu branku, jenže v ní byl skvělý Novák, který všechny pokusy likvidoval. Nestačil pouze na penaltu svého jmenovce v domácím dresu v poslední minutě první půle.
    Zlatou ruku měl při poločasovém střídání hostující kouč Navroš. Ten poslal na hřiště místo Vlasáka Prskavce, který zápas nakonec rozhodl. To už hrálo Krnsko o desíti, neboť teplou vodu ve sprše okusil v 66. minutě po druhé žluté Losík.
    Branky: 45. O. Novák – 3. D. Šotka, 88. Prskavec. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 4:3. ČK: Losík (K). Diváci: 40. Hráč zápasu: O. Novák – J. Novák.
    Bezno: Kyzivát – Gruncl, Möbius, Bajer, O. Novák – Hodovník, Šišpela, Gruncl, Podzimek – Kolařík, V. Novák.
    Krnsko: J. Novák – Janata, Soumar (58. Tvaroh), Brzák, P. Šotka – D. Šotka, Firický, Vízek, Vlasák (46. Prskavec) – Parastiuk, Losík.

• 12. 6. 2012 8:48
    hnízdil
    kemp

Dobrý den rád by jsem pozval Vaše brankáře na Brankářský kemp.Pořádáme letos opět dva ročníky z nichž už je ten první plně obsazený,ale ve druhém turnusu ještě volná místa jsou.Ten se koná od 6. do 11.7. ve Mšeně u Mělníka.

• 11. 6. 2012 16:22
    mirek9

S přeborem se loučí Zdětín, Klášter a Struhy
    Okresní přebor: Bezno - Zdětín

Okresní přebor: Bezno - Zdětín Autor: PPNA.cz

dnes 15:36

Mladoboleslavsko - V posledním kole okresního přeboru se bude hrát už jenom o čest.

Ze soutěže nakonec musí sestoupit hned trojice týmů, neboť víkendová porážka Kosořic v Luštěnicích v I. B třídě rozhodla o tom, že z krajské soutěže sestoupí Kosmonosy a právě jmenované Kosořice.

• 23. 5. 2012 16:30
    mirek9
    Prohra

Řepov – Bezno 5:0 (2:0)

Těžko uvěřitelný výsledek se zrodil v Řepově. Domácí tam doslova rozstříleli jarní štiku z Bezna. Domácím vyšlo úplně vše, na co sáhli.

Nic nebylo hostům platné, že sami měli několik stoprocentních gólovek – zvláště pak Novák s Grunclem. Prvně jmenovaný nastřelil dokonce břevno. Góly však v sobotu dávali pouze domácí, kteří hráli bojovně a střelecky byli na výši, v čemž vynikal především autor dvou branek Tůma.

Hosté sice vyhráli na rohy 11:8, ale ty góly...

Bezno prohrávalo už v páté minutě po chybě svého brankáře 0:1. V 17. minutě fauloval Bajer v pokutovém území Juroška a Tůma se nemýlil.

Čtyři minuty po obrátce přeloboval chytře Kyziváta opět Tůma. Utkání se přitvrdilo a rozhodčí Hloucal musel začít s rozdáváním karet. Brankostroj však pokračoval. Na 4:0 zvyšoval Krichebauer po přihrávce Tůmy a tečku za zápasem udělal z dvaceti metrů přesnou trefou obránce Scheufler.

Branky: 17. a 49. Tůma, 5. Veselý, 65. Krichebauer, 85. Scheufler. Rozhodčí: Hloucal. ŽK: 3:2. Rohy: 8:11. Diváci: 60. Hráč zápasu: Veselý – Vaněk.
    Řepov: Vlk – Scheufler, Rys, Drahota, Auer – Vyšohlíd (67. Babák), Jurošek (74. Gereg), Tůma, Procházka – Krichebauer, Veselý (55. Štěpán).
    Bezno: Kyzivát – Gruncl, Vaněk, Bajer, Hodovník – Möbius, Šišpela, Gruncl, Podzimek (69. Novák) – Kameník, J. Novák (46. Koníček).

• 12. 5. 2012 21:54
    kempy
    fotbalové kempy mládeže

Milí rodiče a kluci,
    Připravujeme pro Vás první ročník letního fotbalového kempu 2012 pod vedením trenérů Bohemianis1905 a FK Mladá Boleslav. Cílem kempu je aby každý absolvovent kempu měl nové kamarády, zážitky a samozřejmě hlavně se naučil či osvojil nové herní dovednosti. Kemp je určen pro mládež od 8 do 15 let. Na co se ještě můžete těšit? Nás kemp navštíví osobnost Gambrinus ligy s následnou autogramiádou a besedou.

Během kempu bude fungovat kempová televize a každý den bude rozepsán program doplněný fotogalerií.

• 11. 5. 2012 7:31
    mirek9
    Poděkování

Chtěl bych poděkovat všem fanouškům za podporu při našem zápase ve Zdětíně.

• 4. 5. 2012 8:09
    Mirek9
    Bezno - Struhy

Bezno – Struhy
    4:1 (3:1)
    Domácí byli aktivnější a o půli vedli dvoubrankovým rozdílem. To druhá pětačtyřicetiminutovka byla pravým opakem, jenže hosté zahodili co se dalo.
    Branky: 5. Hodovník, 45. O. Novák, 20. Möbius, 89. Podzimek – 35. Volný. Rozhodčí: Janda. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Hráč zápasu: Kyzivát – Volkman.

• 15. 4. 2012 21:23